Kas lemia automobilio supirkimo kainą?

Tie, kuriems nors kartą teko parduoti nereikalingą transporto priemonę, dažniausiai puikiai žino, kad geriausią kainą pasiūlyti gali supirkimo punktai. Juose dirbantys vadybininkai dažniausiai puikiai išmano visos Lietuvos situaciją, tad ir tiksliai nusako kainas, kurios dažniausiai telpa į rinkos ribas. Tiesiog neverta laukti, kol kažkas pasiūlys daugiau, nes dažniausiai tokių galimybių nepasitaiko. Vienas tokių punktų, kuris džiugina kainomis yra Automobiliukas.

Tai, kad kainos geros, o paslaugos teikiamos labai greitai – dažniausiai patys svarbiausi veiksniai, kurie ir paskatina naudotis šio nuomos punkto paslaugomis. Tiesa, kadangi daugeliui žmonių įdomu kas lemia transporto priemonės vertę – kalbame su supirkėjais ir atskleisime niuansus, kurie apibrėžia kainoraščius.

Bene vienas svarbiausių kriterijų yra transporto priemonės būklė, tačiau greta jos paraleliai vertinami  ir kiti kriterijai. Pavyzdžiui, tam tikros markės transporto priemonės yra vertingesnės nei kitos, tad net ir senesnio modelio mašina gali būti vertinama daugiau nei naujesnio modelio, tačiau kitos markės mašina. Taigi, reikia vertinti visumą, tačiau bet kuriuo atveju mašinos stovis dažnai yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris vertinamas supirkėjų. Labai svarbu pildant informaciją dėl auto supirkimo tiksliai nurodyti rodmenis, taip pat, transporto priemonės brokus. Kai kurie galvoja, kad galės paslėpti tam tikras smulkmenas ir gauti už auto daugiau. Norime jus nuvilti, kadangi supirkėjai labai puikiai išmano visas smulkmenas ir dažniausiai tokius slepiamus brokus labai greitai randa. Koks to rezultatas? Veltui sugaištas laikas, kadangi auto liks nupirkta. Suprantama, kad kuo daugiau brokų – tuo kaina bus mažesnė, tačiau juk geriau kažkas nei nieko, taip?

Transporto priemonės vertė taip pat yra nustatoma įvertinus kiek mašina pravažiavo. Vėlgi, galite sukti ridą kiek norite, tačiau profesionalai puikiai žino, kaip patikrinti realius duomenis, tad ir šioje vietoje uždirbti daugiau meluojant – nepavyks. Apskritai turėtumėte taupydami savo laiką kuo detaliau nurodyti visas transporto priemonės charakteristikas ir tuo pačiu gedimus, brokus. Tokiu atveju gausite tiksliausią kainą ir galėsite įvertinti, ar ji tenkina Jūsų poreikius.

Kaina gali kisti ir remiantis į tam tikrus aplinkos rodiklius. Žinoma varijuojant šalies ekonomikai tuo pačiu kinta ir verslininkų galimybės. Štai supirkėjai taip pat remiasi tuo metu Lietuvoje pasikeitusia įstatymais, tad visada verta sekti – kada vertingiausia parduoti auto, kad pavyktų kuo daugiau uždirbti. Jeigu turite laiko – tokiu atveju galite laukti, kol šalies ekonominė situacija taps geresnė ir tuo pačiu supirkėjai galės pasiūlyti geresnes kainas. Nepamirškite, kad tiesiog stovėdama Jūsų transporto priemonė praranda vertę, tad daugeliu atveju geriausias pasirinkimas yra parduoti kuo greičiau. Tuomet dažniausiai ir uždirbti pavyksta daugiausia.

Kainą lemia labai daug veiksnių, tačiau siūlome nepamiršti, kad supirkėjai visada siūlo geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *