TOP 5 Volvo automobilių problemos

Volvo markės automobiliai visame pasaulyje dažnai minimi kaip vieni iš saugiausių šeimos automobilių. Šeimos automobiliu vadinami ne tik dėl pastarojo privalumo, bet ir dažniausiai esančios didelės erdvės automobilio salone. Žinoma, erdvė automobilio viduje priklauso nuo kėbulo tipo, bet dažniausiai Volvo yra klasifikuojamas kaip erdvus automobilis. Didelė erdvė itin patogi šeimai. Išsirinkus tinkamą automobilį galėsite sutalpinti visą mantą skirtą išvykoms ar kelionėms. Tačiau pasaulyje dar nėra išrasto amžinojo variklio ir net Volvo automobiliai turi trūkumų. Apžvelkime 5-ias švedų kilmės gamintojo Volvo markės automobilių problemas.

Pirmoji – kompiuterinė įranga. Naujausiuose modeliuose yra užfiksuoti vienetiniai atvejai kuomet sutriko kompiuterinė įranga ar pati navigacija. Su šiais gedimais, daug kart dažniau, susipažįsta truputėlį senesnių modelių savininkai ir vairuotojai. Jei turite Volvo markės automobilį jau daugiau nei 5 metus ir naudojate kompiuterinę įrangą bei navigaciją – tikriausiai žinote kaip stipriai ši problema gali erzinti.

Antroji – pavarų dėžė. Pavarų dėžė tai itin daug dėvima automobilio detalė. Ši detalė Volvo automobiliuose yra problematiška visą Volvo automobilių gaminimo laiką. Mechaninė pavarų dėžė tarsi užsispyrus – sunkumai perjungiant bėgius. Automatinė pavarų dėžė, nors yra gaminama nuolat, sugeba nustebinti taip pat. Transmisijos skysčio nutekėjimas, užsideganti variklio patikros lemputė skydelyje, kartais automobilis negali įsibėgėti tam tikrose vietose.

Trečioji – oro pagalvių pranešimas. Jis praneša apie klaidą dėl oro pagalvių, tai gali būti ženklas, jog oro pagalvės neišsiskleis reikiamoje situacijoje. Problema Volvo automobiliuose yra tokia, jog šis pranešimas gali įsijungti dėl kompiuterinės įrangos gedimo. Tai ne tik erzins vairuotoją, bet gali sukelti didelę žalą – vairuotojas, dažnai matydamas tokį pranešimą dėl jokios priežasties nebekreips į jį dėmesio – netvarkys problemos. To pasėkoje – autoavarijos metu neišsiskleidusios pagalvės.

Ketvirtoji – dalių ir išlaikymo kainos. Šių automobilių dalys yra brangesnės nei vidutiniškai. Patys automobiliai yra aukštesnės klasės kategorijoje, tačiau net ir senesnių modelių detalės yra brangesnės. Į išlaikymo kainą įeina įvairios automobilio dalys, kurias keičiate, tačiau bendra išlaikymo kaina yra didelė.

Penktoji – patikimumas. Ši savybė yra itin išaukština dar nuo senų laikų, tačiau šiame dešimtmetyje automobilio patikimumo rodikliai yra kritę. Tai priklauso ne tik dėl saugumo savybių, bet ir dėl to kiek per metus kainuoja išlaikyti automobilį. Kitaip tariant, kuo daugiau reikės investuoti į automobilį bei jo išlaikymą, tuo mažesnis jo patikimumas. Įdomi tendencija – mažesni Volvo automobiliai yra patikimesni, nei dideli. Taip atsitinka dėl proporcijų, nes kompaktiškame automobilyje yra nedidelės detalės, kurios kainuoja pigiau. Tad turėdami mažesnę transporto priemonę išleisite mažiau – augs patikimumo koeficientas.

Volvo automobilių gamintojų istorijai nuolat besikeičiant keičiasi ir kai kurių detalių mechaniniai sprendimai. Su daugeliu problemų susidūrus dažnai užtenka tiesiog pakeisti detalę, o ne ją remontuoti. Volvo naudotos dalys – mūsų sprendimo būdas!