3 kg per savaitę – misija įmanoma su tinkamu dietos planu!

Visos moterys nori būti lieknos. Deja, toli gražu ne visos deda užtektinai pastangų, kad pavyktų puikiai atrodyti. Šiuo metu dietologai siūlo labai daug įvairių būdų svorio mažinimui. Tinkamai pasirinktas ir konkrečiam žmogui pritaikytas dietos planas gali padaryti tikrų tikriausius stebuklus. Vieną iš tokių ir mes planuojame pateikti šiame straipsnyje.

Labai svarbu nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus organizmas yra labai skirtingas ir jeigu vienam tai tinka – nebūtinai tiks ir kitam. Svarbiausia, kad žmogus atrastų labiausiai jam tinkamą planą, kuris leis ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir labai gerai jaustis.

Svarbiausia, kad visi produktai būtų suderinti ir gautumėte reikalingą kalorijų kiekį.

Pirmiausia, žinoma, reikia ne tik užtikrinti, kad suvartosite reikalingą kalorijų kiekį, tačiau tuo pačiu ir įvertinti, kiek kalorijų suvartojate dabar. Tikslas – sumažinti jį. Svarbiausia, kad nereikia nieko daryti kardinaliai, kadangi tai gali pakenkti Jūsų sveikatai. Žingsnis po žingsnio ir puikiausiais rezultatais nustebinsite net save patį. Taigi, įvertinkite, kiek mažiau kalorijų reikia suvartoti.

Taip pat siūlome nepamiršti gerti kuo daugiau vandens, kadangi jis gali padėti Jums sumažinti savo svorį, daugiau išprakaituoti, išvalyti organizmą ir tuo pačiu puikiai jaustis. Skirtingi gydytojai skirtingai nurodo, kiek vandens reikia išgerti kiekvieną dieną. Dažnai minimi du litrai, tačiau svarbiausia, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius atrastų jam patį tinkamiausią išgeriamo vandens kiekį.

Jeigu norite sumesti svorio – būtina atsikratyti alkoholio. Daugelis žmonių iki šiol galvoja, kad kaloringas yra ne alkoholis, tačiau užkandžiai, kuriuos dažniausiai vartojame greta jo. Tai nėra visiška tiesa, kadangi ir pats alkoholis yra labai kaloringas. Venkite jo ir pamatysite, kad svoris pats pradeda kristi.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad dietos planas yra labai geras ir paprastas būdas sumažinti savo kūno linijas. Paprasčiausiai pačiam visai neteks sukti galvos, kadangi viskas suderinta ir apgalvota jau bus už jus.

Bet koks fizinis aktyvumas prisideda prie svorio metimo. Rekomenduojame bent jau vaikščioti ilgesnius atstumus, jeigu sportas Jums nėra labai artimas ir juo nelabai džiaugiatės.

Tinkamas dietos planas leis Jums kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu puikiai atrodyti. Svarbiausia, kad norint numesti didelį svorį labai svarbu reguliariai konsultuotis su profesionalu.

Net ir per trumpą laiką tarpą galima numesti nemažai svorio. Svarbiausia yra įvertinti savo galimybes.