9 puikios idėjos, ką veikti su geriausia drauge

Kartais gali atrodyti, kad su savo drauge jau nuveikėte viską, kas įmanoma. Tačiau visada atsiras dar ir dar idėjų šauniam laiko praleidimui. Kviečiame žymėti mintyse varneles, ką jau esate kartu patyrusios ir kas dar jūsų laukia.

1. Besaikis televizijos serialų žiūrėjimas

Kaip pasimėgauti užkandžiais, patogiomis pižamomis ar chalatais, galbūt net veido kaukėmis vienu metu? O gi kartu žiūrint jūsų mėgiamas laidas bei serialus. Tai paprasčiausias būdas leisti laiką kartu – tiesiog įsijunkite „Netflix“ arba kitą jūsų mėgstamą kanalą ir žiūrėkite laidas kartu!

Galbūt yra televizijos laida, kurią abi dievinate ir nekantraujate žiūrėti dar kartą, komentuodamos visus dalykus, kuriuos pamiršote ar kurie jus nustebino? O gal norėtumėte kartu išbandyti kažką naujo?

„Office“, „Friends“ ir „Grey’s Anatomy“ yra gana populiarūs serialai.

2. Tapkite savanorėmis

Kaip sako senas posakis, geriau duoti nei gauti. Yra daugybė vietų, nuo gyvūnų prieglaudų iki valgyklų, kurios būtų dėkingos už mūsų nuoširdžią pagalbą. Susitikite su savo geriausia drauge ir išsirinkite vietą, kurioje norite savanoriauti, tada pirmyn ir padarykite tai! Tai bus ne tik prasminga, bet ir labai smagu. 

3. Aplankykite naują miestą kartu

Vienas smagiausių dalykų, kuriuos galima padaryti su geriausia drauge, yra kartu tyrinėti naują vietą. Bandymas išsiaiškinti, kur esate žemėlapyje, padaryti milijardą nuotraukų priešais žymias lankytinas vietas, išbandyti naujus įdomius restoranus ir pasinerti į nuotykius… Kas gali būti įdomiau?!

4. Apsipirkite kartu

Apsipirkti kartu su geriausia drauge buvo populiari bendravimo idėja bent jau nuo prekybos centrų sukūrimo tai tikrai! Parduotuvės Vilniaus mieste yra labai įvairios, tad tiek jūs, tiek jūsų draugė atrasite sau mielą.

Tik jūsų geriausia draugė geriausiai gali pasakyti, kas jums visiškai netinka ir ką turėtumėte būtinai įsigyti.

5. Būkite kambariokėmis

Tapimas kambario draugėmis su savo geriausia drauge gali būti geriausias (arba blogiausias) dalykas, kurį darote! Jei esate tinkamos gyventi kartu, galite nuolat leisti laiką drauge! Tapimas kambariokėmis taip pat gali būti puikus jūsų draugystės išbandymas.

6. Pasidarykite tokias pat arba panašias tatuiruotes

Pasiruošusios savo draugystę paversti tikrai amžina? Užsukite į tatuiruočių saloną ir pasidarykite bendras tatuiruotes! Dar geriau, jei tai jums abiem turės ypatingą reikšmę, pavyzdžiui, asmeninis pokštas ar prisiminimas.

7. Padarykite viena kitai makiažą

Prieš išeidamos į mergaičių vakarą, kodėl gi nepavertus vakaro dar ypatingesniu ir nepadarius viena kitai makiažo ruošiantis išeiti? Tai bus smagus būdas pasiruošti ir papildomai kikenti vakare, net neišėjus iš namų!

8. Leiskitės į kelionę tik mergaitėms

Išvykimas į kelionę su savo geriausia drauge ar nedidele grupe merginų yra vienas iš neįtikėtiniausių būdų užmegzti ryšį. Keliaudamos ir tyrinėdamos galėsite kartu sukurti ypatingų prisiminimų, pasidalinti nauja patirtimi ir puikiai praleisti laiką viena kitos kompanijoje.

9. Pasilepinkite grožio salonuose

Užsisakyti grožio procedūrą ar kardinaliai pakeisti įvaizdį kartu su drauge bus ir linksma, ir nutrūktgalviška, ir įsimintina. Kirpyklos Vilniuje laukia jūsų! Taip pat, yra begalės skirtingų grožio procedūrų, kūno masažų ir kitų įdomių bei atpalaiduojančių procedūrų.