Brangūs batai: iš Prancūzijos ar dėvėtų prekių vietų?

Visi puikiai supranta, kad kokybiška avalynė gali maksimaliai apsaugoti Jūsų kojas, padėti Jums puikiai jaustis, užtikrinti, kad net ir pačiomis vėsiausiomis dienomis nesušalsite. Diavolesa žieminiai batai dažnai įvardijami kaip vienas tvirčiausių pasirinkimų, kuris tuo pačiu savo kainos galimybėmis yra prieinamas daugeliui. Tiesa, kol vieni tuo džiaugiasi, tuo tarpu kiti teigia, kad siekiant aukščiausios kokybės reikia skristi į tolimiausias šalis ir ten pirkti pačius kokybiškiausius batus, kurie pagaminami iš specialios medžiagos.

Ekspertai su tuo nesutinka. Daugelis suvokia, kad dažnas permoka didelius pinigus tik todėl, kad paprasčiausiai siekia dėvėti garsių firmų batus, kurie savo kokybe visai nesiskiria nuo įprastų prekybos vietų. Taigi, ar tikrai geriausia avalynės kokybė žymima žinomų gamintojų etiketėmis?

Kodėl kai kurie batai kainuoja labai daug?

Ar pastebėjote, kad vardiniai batai, kurių kaina labai didelė, savo kokybe mažai kuo skiriasi nuo tų, kuriais prekiauja žinimo vardo neturintys? Išties, mokėdami už labai brangius batus dažnai mokate už jų marketingą, kadangi kai verslo vardas yra žinomas – parduoti produkciją jam kur kas paprasčiau. Tuo tarpu visiškai nežinimo gamintojo batai gali būti ne tik tokie patys geri, tačiau net ir geresni. Akivaizdu, kad norėdami rasti gerus batus turėtumėte daugiau dėmesio skirti charakteristikoms, o ne prekiniam vardui. Štai Diavolesa žieminiai batai jau seniai pavadinami vienu geriausiu pasirinkimu, kuris garantuoja, kad net ir vėsiausios žiemos nebus baisios. Ir nors prekinis vardas nėra labai gerai žinomas, tačiau kokybė dažniausiai stebina.

Ar verta pirkti dėvėtus batus?

Kai kurie tikina, kad net ir patys pigiausi nauji batai neverti savo pinigų, kai galima rasti pigiai kainuojančius dėvėtus batus. Tai, jie kainuos pigau, tačiau tuo pačiu gausite ir mažesnę kokybę. Dažnas pardavėjas stengiasi nuslėpti trūkumus, tad tokiu atveju mokėdami net ir mažus pinigus galiausiai išauginate pinigų sumą net kelis kartus, kadangi jau dėvėti batai greitai praranda savo funkcionalumą ir galiausiai juos tenka keisti naujais. Posakis, kad skūpas moka du kartus – pasiteisina labai dažnai, tad vertindami kokybę ir jai skiriamą pinigų sumą pabandykite žiūrėti į ilgalaikę perspektyvą.

Akivaizdu, kad net ir pačius geriausius batus galima rasti nežinomose prekybos vietose, o tuo tarpu puikiai visame pasaulyje žinomas prekinis vardas gali prekiauti labai abejotinos kokybės batais, kurie perkami tik todėl, kad jais prekiauja žinomas vardas. Visada verta palyginti kuo daugiau detalių, kuo daugiau charakteristikų, kad galiausiai Jūsų poreikiai būtų pilnai patenkinti ir rasti batai tarnautų ilgai, puikiai tiktų prie Jūsų asmenybės bei kojos, galiausiai leistų Jums kasdien įveikti net ir didžiausius atstumus be jokio vargo.