Buhalteris ar buhalterių paslaugas teikianti įmonė. Kuris variantas yra geresnis?

Kiekvienas sėkmės ieškantis verslininkas žino, kad svarbi sėkmingos veiklos dalis yra komanda. Galbūt net pati svarbiausia, kadangi kai komandoje yra daug savo srities profesionalų, kurie puikiai išmano savo darbą – net ir pačios sudėtingiausios idėjos vystymas gali būti ir bus sėkmingas.

Vienas iš tokių profesionalų yra buhalteriai, kurie ne tik pasirūpina, kad darbuotojai gautų laiku algas, tačiau ir tvarko visas finansines operacijas, bendrauja su VMI bei SODRA, atlieka visas kitas svarbias funkcijas su kuriomis tenka susidurti buhalteriams. Vieni geriausių ir pripažintų – Nordgain.

Kol vieni samdosi asmeninius buhalterius pagal darbo sutartį, tuo tarpu kiti verslininkai mieliau renkasi įmones, kurios teikia buhalterijos paslaugas. Pastarasis variantas paslaugų populiarumu tampa vis perkamesnis, kadangi daugelis inovatyvių verslininkų įžvelgia šio tipo buhalterių privalumus.

Kokie jie ir kuris variantas yra geriausias – skaitykite žemiau.

  • Asmeninio buhalterio samdymas Jums visada kainuos brangiau. Juk reikia mokėti ne tik algą, tačiau ir mokesčius, kurie garantuoja socialines garantijas. Tokiu atveju pasisamdydami įmonę mokėsite tik algą už paslaugas. Kai kuriais atvejais priskaitomas ir PVM, tačiau čia jau viskas priklauso nuo įmonės ir dažniausiai kainos pateiktos pilnos. Taigi, vienas svarbiausių pliusų – taupymas, o verslo pradžioje tai yra labai svarbu.
  • Jeigu norite, kad Jūsų buhalteriai aktyviai sektų atsinaujinančią informaciją, kuri yra susijusi su apskaita – tokiu atveju reikia juos siųsti į įvairius seminarus, konferencijas, kurios taip pat kainuoja. Tuo tarpu buhalterijos paslaugas tiekiančių įmonių buhalteriai patys kelia savo kvalifikaciją, kadangi jie yra suinteresuoti išlaikyti savo klientus. Taigi, gausite profesionalias paslaugas, kurios neatsilieka nuo inovacijų ir tai Jums papildomai nekainuos.
  • Pasisamdydami įmonę gausite ne vieno buhalterio, tačiau visos buhalterinės komandos paslaugas. Kodėl? Taip, Jūsų buhalteriją tvarkys vienas pagrindinis asmuo, tačiau buhalterijų komandos specialistai visada tariasi tarpusavyje, stengiasi rasti geriausią sprendimą, tad problemas išspręsti su jomis gali dirbti net keli specialistai.
  • Daugelis klaidingai galvoja, kad asmeninis buhalteris bus kur kas lojalesnis ir tik į jį bus galima kreiptis tokiu atveju, kai problemos užklupo netikėtai. Nereikia galvoti, kad nuotoliniu būdu dirbantis buhalteris nebus pasiekimas. Jis, kaip ir samdomas, lauks Jūsų skambučio arba susitikimo darbo metu, tad jeigu kyla neaiškumu – jo pagalba visada šalia.
  • Dar viena galimybė sutaupyti – nereikia įkurti buhalteriui darbo vietos. Šiais laikais ergonomiški baldai kainuoja tikrai brangiai, tad samdydami įmonę, kuri pati turi susikūrusi darbo vietą, galite išvengti papildomų mokesčių.

Ar tiek pliusų užtenka?

Daugeliui – taip ir jie mielai naudojasi buhalterių komandos paslaugomis, kadangi tai pigesnis, paprastesnis ir dažnai inovatyvesnis pasirinkimas. Čia galite rasti daugiau informacijos apie pačią geriausią buhalterių komandą Lietuvoje. Galiausiai, siūlome nepamiršti, kad ne visos įmonės vienodai geros, tad palyginkite bent kelis variantus, kol rasite tą profesionalumą, kurio ieškote.