Dubajus keliaujantiems: lankytinos vietos, maistas, transportas

Visi šį miestą žinome. Tai prabangos ir aukso kampelis pietvakarių Azijoje. Kiekvienas esame apie jį pagalvojęs, o galbūt ir pasvajojęs. Juk gyvenime norisi pamatyti viską, todėl ir Dubajus dėl savo garsaus vardo vertas dėmesio aplankyti bent kartą gyvenime. Viskas Jungtinių Arabų Emiratų šalyje kitaip: kutūra, religija, žmonės, tradicijos ir visa tai taip spalvinga ir įdomu, jog neįmanomą nenorėti nesusipažinti su šios kultūros ypatumais.

Dubajus – didžiausias miestas JAE valstybėje http://www.skrydis.lt/lt/pigus-skrydziai-i-dubaju/. Tai turistinis miestas, todėl jame galima jaustis šiek tiek laisviau. Dubajus – įvairovės miestas, viskas čia kelia susižavėjimą. Aplankyti išties yra ką, būtina pasivaikščioti po miestą aplankyti, paplaukioti kanalu, aplankyti paplūdimius su neįtikėtinais vaizdais, bei pakilti į vieną aukščiausių pastatų.

Lankytinos vietos
1. Burj Khalifa – aukščiausias pastatas pasaulyje, kuriame rasite apžvalgos aikštelę, restoraną, viešbutyje
2. Burj Al Arab Jumeirah – tai daugumai žinomas viešbutis ant jūros kranto, jei ne jame tai bent prie jo pabūti verta
3. Palm Island – tai palmė ant vandens, dirbtinai padaryta iš salelių
4. The Dubai Mall tai vienas prabangiausiu prekybos centrų pasaulyje
5. Dubai Marina – kanalas išsidėstes miesto centre
6. Dubai Fontanai – tai šokantys fontanai, kurie išties verti juos pamatyti, nenusivilsite
7. Wild Wadi – vandens parkas po atvriu dangumi, su puikiu vaizdu į miestą
8. Jumeirah paplūdimys – norintiems atispalaiduoti mieste
9. Dubai akvariumas – mėgstantiems povandeninį gyvenimą
10. Jumeirah Mosque – šventykla, kuria patartina pamatyti
11. Dubai Miracle Garden – tai gėlių sodas, jų tiek daug vienoje vietoje, jog sunku patikėti, jog nesi pasakoje
12. Safaris – mėgstantiems ektrymą ir saulėlydžius vienas smagiausių ir gražiausių dalykų, kuriuos galima čia pamatyti

Maistas
Restoranų pasiūla čia išties didelė pagal kiekvieno kišenę, tačiau jei jau pavyko sutaupyti leiskite bent kartą pavakarieniauti su įspūdingų vaizdu į miestą, ši vakarienė paliks neišdildomų įspūdžių
Apgyvendinimas
Rasti kur apsigyventi tikrai nesunku, naudojantis Booking.com pasiūla ištiesų didelė, o norintiems aštresnių pojūčių ir pamatyti tradicinį ten gyvenančių žmonių gyvenimą tiks Airbnb.
Transportas
Metro – patraukliausias transporto būdas norint patekti iš vieno miesto galo į bet kurį kitą. Taip pat patogu keliauti autobusu, tačiau nesirinkite jo piko metu. Taksi taip pat gali būti patrauklus varinatas nuvykti į Jums reikalingą vietą, tik susitarkite kainą iš anskto, jog nereikėtų nusivilti.

Dubajus nėra vienintelis vertas dėmesio miestas JAE http://www.skrydis.lt/lt/pigus-skrydziai-i-jae/, taip pat verta apsilankyti ir Abu Dabyje – šiek tiek ramesnį gyvenimo stilių propoguojančią sostinę.