Fizinio asmens bankrotas – išeitis iš sunkios finansinės padėties

Gyvename tokiu laiku ir tokioje visuomenėje, kai kiekvienam iš mūsų yra siūloma itin daugybė įvairių pasirinkimų. Vienas iš jų yra ir fizinio asmens bankroto byla, apie kurią kalbant trumpai, būtų galima sakyti, kad tai – išeitis iš sunkios finansinės padėties. Tačiau pasakymas sunki finansinė padėtis – labai abstraktus, tad kviečiame sužinoti daugiau apie tai, kuomet iš tiesų fizinis asmens bankrotas gali tapti pačiu geriausiu sprendimu. 

Nesate teisti dėl finansinių nusikaltimų

Dėl įvairių aplinkybių, žmonės daro finansinius nusikaltimus ir būna dėl jų teisiami. Taigi, belieka tik pastebėti, kad tik tuo atveju, jei jūs nebuvote teistas dėl tokio pobūdžio nusikaltimų, fizinio asmens bankroto byla gali tapti jūsų problemų sprendimu bei išeitimi ir esamos sunkios finansinės padėties. 

Turimi finansiniai įsiskolinimai viršija 16 050 eur

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad labai didelė dalis žmonių galvoja, kad fizinio asmens bankroto byla gali būti iškelta nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra finansiniai įsipareigojimai. Tačiau tai – netiesa: pinigų suma, kurią būtina viršyti, norint iškelti tokio pobūdžio bylą, yra labai aiškiai apibrėžta – įsiskolinimai turi būti didesni nei 16 050 eur.

Neturite šiuo metu bankrutuojančios individualios įmonės

Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškite, kad fizinio asmens bankrotas  netaps išeitimi iš sunkios finansinės padėties , jei jums priklauso šiuo metu bankrutuojanti  individuali įmonė. 

Per praėjusius 10 metų, jums nebuvo iškelta tokio pobūdžio byla

Taip pat bus vertinama ir jūsų praeitis – atminkite, kad fizinio asmens bankrotas kaip išeitis iš sunkios finansinės padėties bus įmanoma tik tuo atveju, jei per paskutiniuosius 10 metų, jums nebuvo iškelta tokio pobūdžio byla. 

Skolos atsirado ne dėl žalingų įpročių 

Kiekvienas, besidomintis asmeninio bankroto galimybe, turėtų žinoti ir tai, kad tokią bylą bus galima iškelti ir tik tuo atveju, jei skolos yra atsiradusios ne dėl žalingų įpročių. 

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad asmeninis bankrotas gali tapti iš tiesų puikiai išeitimi iš sunkios finansinės situacijos, tačiau svarbu, jog asmuo atitiktų ir tam tikras sąlygas. 

Daugiau informacijos apie tai rasite užsukę https://www.stipruszmogus.lt/