Ką atskleidžia darbo stalas?

Sakoma, kad tai kaip atrodo darbo vieta, gali atskleisti tam tikrus bruožus apie asmenybę. Ar tai tiesa? Iš dalies taip, tam tikri išdėlioti daiktai, chaosas ar visiškas minimalizmas simbolizuoja tam tikrus charakterio bruožus.

Nors akivaizdu, kad žmogaus darbo aplinka gali atskleisti tam tikras savybes, tačiau tai negarantuoja, jog tai yra visiška tiesa. Nevertėtų aklai pasitikėti, tuo kaip atrodo darbo stalas ir iš to susidaryti konkrečią nuomonę apie žmogų. Visų pirmą darbo stalas yra vieša vieta, kur žmogus yra matomas ir gali jausti pažeidžiamas, tad tikrai ne kiekvienas norės parodyti tikrąjį save, gal žmogus jautrus romantikas, bet tai tikrai nereiškia, jog visą stalą apsikraus širdelėmis ir meškiukais.

Galimas ir specialus klaidinimas, mėginimas suformuoti kažkokį konkretų įvaizdį prieš kolegas. Jei ant stalo stovi filosofijos vadovėliai, tai dar nereiškia, kad filosofija yra žmogaus aistra, galbūt tai tik norėtas suformuoti įvaizdis, taip pat, kaip ir idealiai tvarkingas, tuščias stalas nereiškia, jog asmenybė pedantiška, juk nematome visko, galbūt visi daiktai tiesiog sukišti stalčiuose ir atidarius dureles viskas krenta lauk.

Nereikėtų į tai žvelgti itin rimtai, tačiau įdomumo dėlei peržvelkite ką gali atskleisti darbo stalas, pasvarstykite ar kolegų stalai sako tiesą?

Tvarkingas darbo stalas – ant stalo nėra jokių nereikalingų daiktų, maisto ar kitų niekučių. Visi popieriai tvarkingai sudėti, susegti spaustukais popieriui, sugrupuoti pagal svarbą, datą ar abėcėlę. Toks stalas reiškia, jog žmogus mėgsta tvarką ne tik darbe, bet ir gyvenime, linkęs susikurti taisykles bei gyventi pagal jas.

Galvosūkių žaidimas ar rubiko kubas simbolizuoja asmens intelektualumą ir smalsumą, juk daug naudingiau trumpos pertraukėlės metu pažaisti loginį žaidimą, negu tiesiog naršyti socialiniuose tinkluose.

Popieriaus krūvos, nors daugelis tai suprastų, kaip pasimetimą ar negebėjimą susitvarkyti savo dokumentų, tačiau iš tiesų tokie žmonės nori matyti savo realų atliktą darbą, jis būna sudėliotas pagal jiems žinomą sistemą ir taip atrasti reikalingus dokumentus jiems dar paprasčiau.

Visur daug lipnių lapelių – tai reiškia šiokį tokį chaosą galvoje ir pasimetimą, nesugebėjimą viską susidėlioti vienoje vietoje svarbos tvarka.

Purvinas, maisto likučiais apkrautas stalas, gali reikšti žmogaus abejingumą, kažkokias psichologines problemas ar net depresiją. Laimingas žmogus tikrai nenorės dirbti prie purvino stalo.

Gėlės ant stalo simbolizuoja laimę ir pasitikėjimą savimi, kad žmogus vertina savo darbo erdvę ir nori ją palaikyti gražią.