Ką reikia žinoti apie savitarnos skalbimą?

Nors savitarnos skalbimo paslauga jau kelis metus sparčiai populiarėja, dar yra labai daug žmonių, kurie apie ją nieko nežino arba yra iš anksto nusistatę priešiškai. Priešiškai nusistatę žmonės dažniausiai sprendžia apie savitarnos skalbyklas pagal savo patirtį namuose. Todėl jiems labai sunku įsivaizduoti, kokios yra efektyviai veikiančių savitarnos skalbyklų galimybės.

Turbūt kiekvienas žmogus, susidūręs su skalbinių tvarkymu, norėtų maksimaliai sutrumpinti tam skiriamą laiką. Dalis žmonių sprendžia šį klausimą, sumokėdami už skalbinių tvarkymo paslaugą ir negaišdami tam laiko, o kita dalis bando spręsti šį klausimą pati. Nesigilindami į nenorinčių tvarkyti savo skalbinių žmonių motyvus, paminėsime tik tą faktą, kad perdavę tvarkyti savo skalbinius paslaugas teikiančioms įmonėms, jie gauna paslaugą anksčiausiai po kelių dienų ir ši žymiai brangiau kainuoja, lyginant ją su savitarnos skalbyklų paslaugomis.

Taigi, ką reikėtų žinoti tiems, kurie nori patys greitai ir kokybiškai sutvarkyti savo skalbinius. Čia kalbėsime tik apie „Speed Queen“ savitarnos skalbyklas, kurios užtikriną greitą ir kokybišką skalbimą bei greitą skalbinių išdžiovinimą.Štai ką jūs galite padaryti „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose ko niekada nepadarysite namuose:

1. Išskalbsite didelių gabaritų skalbinius. Kadangi šiose savitarnos skalbyklose yra ir 18 kg skalbimo mašinos, jose galima lengvai išskalbti dvigulių čiužinių užvalkalus, miegmaišius, dvigules antklodes, didelius žaislus bei kitus į buitines skalbimo mašinas netelpančius skalbinius.

2. Savaitės skalbinius išskalbsite ir išdžiovinsite per 1 val. Jeigu skalbiate namuose 3-5 kartus per savaitę, gaištate daug laiko. Atsinešę visus savo savaitės skalbinius į savitarnos skalbyklą ir sudėję juos į kelias skalbimo mašinas, išskalbsite juos visus per vieną kartą. O pasinaudoje keliomis džiovyklėmis – visus ir išdžiovinsite. Ir visa tai užtruks apie 1 val. Paaiškinsime kodėl.

„Speed Queen“ savitarnos skalbyklose skalbimo ciklas 10 kg talpos mašinomis realiai trunka 35-39 min., o 18 kg skalbimo mašinomis – apie 45 min. „Kaip tai įmanoma?“ – paklaustų prie skalbimo namuose įpratę žmonės. Tai įmanoma dėl to, kad mūsų skalbyklose skalbimo mašinos pačios vandens nešildo, o jis yra paruošiamas iš anksto ir „laukia“ boileriuose. Pasirinkus skalbimo režimą, atitinkamos temperatūros vanduo patenką į skalbyklės būgną ir iš karto prasideda skalbimas. Namuose skalbimas taip ilgai užtrunka todėl, kad skalbimo mašina pati šildo vandenį, o jos galingumas yra tik 3-5 kW.‚ Speed Queen“ savitarnos skalbyklose klientai gali pilnai išsidžiovinti savo skalbinius per 20-30 min.

Žmonėms, neišbandžiusiems šių „Speed Queen“ džiovyklių, tai vėlgi pasirodys nerealu. Vis tik skaičiai taip pat gali įtikinti. Buitinių džiovinimo mašinų galingumai yra 3-5 kW, o „Speed Queen“ skalbyklose sumontuotų džiovinimo mašinų galingumas yra 20-30 kW, t.y. vos ne 10 kartų didesnis. Todėl skalbinių džiovinimas mūsų savitarnos skalbyklose yra labai efektyvus. Be to reikia turėti omenyje, kad skalbyklose esančių džiovyklių talpa yra nuo 14 kg iki 25 kg, kai tuo tarpu namuose – tik 3-5 kg.

Ar paprasta naudotis „Speed Queen“ savitarnos skalbyklomis? Labai paprasta. Klientai turi atsinešti į skalbyklą tik skalbinius ir pinigus (bet kokiame pavidale). Visa kita – sutvarkyta: skalbimo priemonės (skalbiklis, minkštiklis ir dezinfektantas) automatiškai įpilamos į mašiną skalbimoi ciklo metu, t.y. klientai neturi rūpintis skalbimo priemonėmis. Visas naudojimosi paslauga procesas susideda iš trijų žingsnių: susidedate skalbinius į mašiną, apmokate paslaugą, paleidžiate mašiną.. Instrukcijos „Kaip naudotis skalbykla“ ir „Kaip apmokėti paslaugas“ yra kiekvienoje skalbykloje. Be to, klientai visada gali paskambinti pagalbos telefonais ir gauti atsakymus į savo klausimus. Paslaugų apmokėjimas labai lankstus. Visose skalbyklose yra mokėjimo aparatai, kur galima atsisskaityti įvairiais būdais: grynais pinigais, banko kortelėmis arba telefonu (įsideigus mobiliąją programėlę Monyx).

Nuolaidų sistema. „Speed Queen“ skalbyklų klientai, pasinaudoję Pre-Paid (išankstinio mokėjimo) kortele, gali naudotis skalbyklų paslaugomis net su 20% nuolaida. Tai priklauso nuo įdėtos į Pre-Paid (PP) kortelę pinigų sumos: jeigu į kortelę įdedama 20 EUR, nuolaida yra 13%, jeigu įdedama 40 EUR – 17%, ir jeigu 80 EUR – 20% .

Daugiau info – tel. +370 672 55215, +370 609 98168 arba apsilankykite mūsų svetainėje  www.savitarnosskalbyklos.lt.