Kada keičiasi kūdikio akių spalva?

Kūdikio auginimas – visiems tėveliams yra ypatinga užduotis. Juo labiau, kad laukia ne tik nemažai įvairių iššūkių, bet ir taip pat – tenka susidurti su netikėtais klausimais, pavyzdžiui, ieškoti atsakymo į klausimą, kada keičiasi kūdikio akių spalva? Būtent apie tai ir kviečiame sužinoti daugiau.

Kada keičiasi kūdikio akių spalva?

Taigi, atsakant į šį, daugelį žmonių dominantį klausimą, belieka tik pabrėžti, kad kūdikio akių spalva gali keistis 6 – 9 – ais gyvenimo mėnesiais.

Kokių pokyčių galima sulaukti?

Žinoma, daugelį domina ir tai, kokių pokyčių galima sulaukti? Verta pabrėžti, kad jie gali būti labai įvairūs, štai, pavyzdžiui, pilka akių spalva gali virsti ruda, o, štai, rudos akys gali pavirsti žaliomis. Visgi, plačiau pakalbėti reikėtų apie rudas akis: jeigu kūdikis gimė būtent tokios spalvos akimi, tai, labai tikėtina, kad vėliau spalva tikrai nepasikeis į žydrą.

Kalbant apie mažylio akių spalvą, būtina aptarti ir kiek retesnes situacijas, kurios netgi atrodo šiek tiek komiškos. Pavyzdžiui, pasitaiko atvejų, kuomet mama ir tėtis turi žydros spalvos akis, tačiau vaikelio akys būna rudos. Kaip taip nutinka? Pasirodo, tokias atvejais, mama ir tėtis būna žydraakiai, tačiau vienas iš tėvų turi rudų akių geną.

Taip pat dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet tėvų akys yra skirtingų spalvų, o šeima susilaukia didelio būrio vaikų, tačiau visų jų akys būna tokios spalvos, kaip vieno iš tėvų.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nors kūdikio auginimas ir pareikalauja labai daug laiko bei pastangų, būtina nepamiršti, kad įdomus laisvalaikis yra būtinas kiekvienai porai. Tad, būtinai skirkite dėmesio sau, savo antrai pusei – laikas tik dviese, taip pat yra labai svarbus.