Kiek kainuoja pabėgimo kambariai?

Pabėgimo kambariai – ne tik visame pasaulyje, tačiau ir Vilniuje plačiai paplitusi paslauga, kurią mėgsta tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Šie kambariai dar kitaip gali būti vadinasi tiesiog Escape room (nuo angliško pavadinimo) arba galvosūkių kambariais. Vien iš pavadinimo galima spręsti, kad tai nuotaikinga ir visiškai unikali pramoga.

Pabėgimo kambarių pramogos principas

Jeigu jums nėra tekę apsilankyti pabėgimo kambaryje, tai tikriausiai apie šią pramogą daug nesate girdėję. Visgi, vien tik išgirsti apie ją neužtenka – būtina išbandyti. Pabėgimo kambarių principas yra tikrai aiškus – pabėgti iš kambario per tam tikrą laiką arba kuo greičiau. Skamba bauginančiai, tačiau kartu ir azartiškai? Būtent taip ir turi skambėti, nes adrenalino tokioms pramogoms tikrai netrūksta.

Kiekvienas pabėgimo kambarys yra vis kitoks, su kitokiomis užduotimis, todėl tuo jie ir įdomūs, kadangi kiekvieną kartą pabėgimo kambarys bus vis kitoks, su kitokiomis užduotimis ir kitokiu išplanavimu, todėl net ir vieną kartą apsilankius pabėgimo kambaryje kitą kartą jau drąsiai galima rinktis kitokį.

Pabėgimo kambariuose žmonės gali įsijausti į kažkokius asmenis, kurie turi ištrūkti iš pabėgimo kambario. Jie gali pabūti ir detektyvais, ir vaiduoklių medžiotojais, ir policininkais ar tais asmenimis, kurie yra sugalvoti pabėgimo kambario įkūrėjo.

Pabėgimo kambarių kaina

Kiek gali kainuoti pabėgimo kambariai? Pabėgimo kambarių kaina gali būti tikrai įvairi. Pvz., pabėgimo kambarys Vilniuje kaina gali lenkti kituose miestuose esančius pabėgimo kambarius. Visgi, pati kaina priklauso ne tik nuo to, kokiame mieste yra įkurtas kambarys, bet ir kitų niuansų, tokių kaip, pabėgimo kambario dekoravimo, kiek žmonių gali leisti laiko pabėgimo kambaryje, per kiek laiko reikia ištrūkti iš pabėgimo kambario ir net nuo laiko, kada planuojama eiti į pabėgimo kambarį (neretai darbo dienomis šių pramogų atstovai siūlo mažesnes kainas nei einant į juos savaitgaliais). Pabėgimo kambariai Vilniuje apskritai gali būti brangesni, nes sostinėje kainos yra didesnės nei kituose miestuose dėl daugelio aspektų. Visgi, Vilniuje ir patys pabėgimo kambariai gali būti įvairūs, todėl ir kainos tarpusavyje skirtis.