Kokias šalis būtų verta aplankyti artimiausiu metu?

Pasaulį užvaldžius pasaulinei COVID-19 pandemijai žmonės buvo priversti sustoti, o kelionės tiesiog išnyko. Tiesa, kelionių išnykimas buvo laikinas ir pasauliui pradedant prisitaikyti prie koronaviruso, įvairios kelionės ir vėl sugrįžta į kasdienybę.

Kelionių agentūroms po tokio smūgio atsigauti yra neįtikėtinai sunku, tačiau jau įvairių pasiūlymų galima pamatyti įvairiose reklamose, kur yra siūlomos poilsinės, turistinės ar pažintinės kelionės į įvairius kurortus, puikiai pažįstamas valstybes ar tiesiog nepažįstamuose pasaulio kampeliuose įsikūrusias šalis.

Vis dėlto, nepaisant galybės atsirandančių kelionių agentūrų pasiūlymų, puikią kelionę susiorganizuoti galite ir patys bei tokiu būdu pamatyti kur kas daugiau.

Norint aktyvios kelionės, kur nėra per daug noro tiesiog leisti laiką prie baseino, vienas geriausių pasirinkimų būtų Šveicarija. Viena iš prestižinių Europos valstybių nors ir siūlo dideles kainas, tačiau taip pat siūlo ir galybę pramogų. Šveicarija yra viena iš valstybių, kurioje tiesiog yra gera būti ir kad ir kur pasisukus pamatytumėte nuostabų vaizdą. Įspūdingais gamtos reiškiniais apdovanota Šveicarija siūlo ir vieną populiariausių pramogų – slidinėjimą. Kalnuotoji Šveicarija kiekvienais metais pritraukia galybę turistų vien dėl savo slidinėjimo kurortų. Jeigu jums tai skamba įdomiai ir toks laisvalaikio bei atostogų praleidimas yra jums priimtinas, tuomet Šveicarija, esanti patogioje lokacijoje vykstant iš bet kokios Europos valstybės, yra nuostabus pasirinkimas.

Aktyvių atostogų neieškantiems ir tiesiog norintiems pabėgti nuo rutinos, darbo problemų ir norintiems tiesiog atsipalaiduoti prie baseino, pasirinkimas yra ganėtinai akivaizdus. Tai yra rytų europiečių pamėgta ir dažnai lietuvių lankoma Turkija. Mažos kainos, viešbučių paketai, kuriuose yra viskas įskaičiuota ir fantastiškas oras yra tai, kas taip traukia į Turkiją. Šioje valstybėje, kuri saule jus lepintų bet kuriuo metų laiku, poilsio jums tikrai netruks ir galėsite tiesiog mėgautis kiekviena poilsio bei atostogų akimirka prie nuostabaus baseino, fantastiškame viešbutyje ir su mėgstamiausiu gėrimu rankoje.

Mėgstantiems linksmybes, naktinį gyvenimą, vakarėlius, daug šviesų ir tiesiog pašėlusį gyvenimo būda pasirinkimas taip pat yra aiškus – už Atlanto laukiančios ir visų mylimos Jungtinės Amerikos Valstijos. Tiesa, kelionė bus kiek ilgesnė negu tik skrydis į Niujorką, Jungtines Amerikos Valstijas. Jums tektų skristi į Nevadą, Las Vegasą, kur naktinis gyvenimas tiesiog verda. Jeigu pabodo žaisti kazino internetu, tuomet Las Vegasas negalėtų būti geresnis pasirinkimas ieškantiems linksmybių. Kur gi geresnės gali būti linksmybės negu „nuodėmių mieste“? O pasilinksminus pašėlusiame Las Vegase laukia ne tokia jau ir ilga kelionė iki Kalifornijos, kur galėtume aplankyti net ir patį Holivudą.

Sporto aistruoliams, o ypač futbolo aistruoliams vertėtų sezono metu nuvykti į Didžiąją Britaniją, o tiksliau – Angliją. Čia net ir pats išrankiausias futbolo aistruolis galėtų surasti jam patinkantį futbolo mačą, kadangi „Premier“ lyga nuostabias rungtynes serviruoja bene kiekvieną savaitgalį. Negana to, Londone kiekvienais metais vyksta ir amerikietiškojo futbolo NFL rungtynės, tad tokios progos praleisti nevertėtų.

Pasauliui išmokus gyventi su COVID-19 virusu kelionės tampa vis laisvesnės, tai kam dar ilgiau laukti iki savo svajonių atostogų? Suplanuokite savo svajonių atostogas jau dabar.