Londonas: ką verta aplankyti, patarimai, viešasis transportas

Londonas – miestas, kuriame didžiausia kultūros įvairovė visame pasaulyje. Tai miestas į kurį norisi sugrįžti vėl ir vėl. Čia galima rasti visko! Pradedant nuo viso pasaulio virtuvės pasiūlos iki didžiausių istorinių muziejų ir galerijų, kurios pritraukia milžiniškus turistų skaičius kasmet. Londonas visada puiki idėja, kiekvieną kartą galima rasti vis kitų užsiėmimų ir veiklos, pasisemti idėjų. O ir lėktuvo bilietai nebrangūs (http://skrenduilondona.lt/) dėl nuolatinio žmonių srauto keliaujančio į šį nuostabų miestą.

Lankytinos vietos
1. Nacionalinė galerija – čia rasite nacionalinę Anglijos paveikslų galerija.
2. Britų muziejus – tai įspūdingas muziejus, kuriame yra daugiau nei 8 milijonai objektų, jie atskleidžia žmonijos istoriją bei Londono kultūrą.
3. Viktorijos ir Alberto muziejus – tai meno muziejus dedikuotas dekoratyviajai dailei ir dizainui.
4. Hyde parkas – karališkasis parkas pačiame miesto centre.
5. Tower of London – vienas žymiausių Londono istorinių kompleksų.
6. Tauerio tiltas – tai vienas lankomiausių Londono tiltų, kurie dažnai palieka didžiausią įspūdį
7. Natural history muziejus – gamtos muziejus
8. Šv. Pauliaus katedra – tai veinas žymiausių Londono pastatų, pagarsėjęs savo kupolu
9. Didysis Benas – taip pat vienas lankomiausiu Londono objektų
10. Bekingemo rūmai – tai vieni nedaugelio rūmų Europoje, kurie tarnauja kaip jos Didenybės karalienės biuro ir Londono rezidencija.

Maistas
Maistas nėra pigus, tačiau kiekvienas ras kur pavalgyti pagal savo skonį ir pageidavimus. Čia rasite nuo atokesnėse gatvelėse esančių smulkių restoranėlių iki Instagram išpopuliarintų, iškirtiniais interjerais galinčių pasigirti restoranais. Įvairovė garantuota.

Transportas
Keliaujant į šį miestą būtina suderinti bent vieną maršrutą raudonu miesto autobusu, įspūdžiai garantuoti. Tačiau vis dėl to greičiausias ir patogiausias transportas šiame mieste yra metro, jis tikrai nesudėtingas perprasti o ir patrauklus kainos atžvilgiu.

Apgyvendinimas
Rasti kur apsigyventi tikrai nesudėtinga, pasiūla didelė o ir palyginti kas labiau tinka nesunku. Booking.com visada rasite išeitį o jei pažįstamas pasidalins nuolaidos kodu sutaupysite ne tik sau bet ir jam! Norintiems nestandartinių viešbučių ir pažinčių – Airbnb puiki išeitis, tikrai nenusivilsite.