Maskva keliaujantiems: lankytinos vietos, maistas, apgyvendinimas, transportas

Maskva – vienas įspūdingiausių ir stipriausių miestų pasaulyje. Jis nepalieka abejingų ten jau buvusių savo tradicijomis, dydžiu ir įvairumu. Tai miestas gigantas – diktuojantis daugelį gyvenimo sričių. Tai ne tik baleto sostinė, bet ir vienas iš architektūros centrų Rusijoje. Tai turtingas lankytinų objektų ir Miestas nėra pigus, ne veltui tituluojamas kaip vienas brangiausių miestų pasaulyje, tačiau planuojant kelionę patiems visuomet galima rasti pigesnių bilietų pigusskrydziaiimaskva.lt.
Lankytinos vietos
Šiame mieste pamatyti ką yra tikrai, pagal kiekvieno poreikius ir norus. Būtina pabūti Raudonojoje aikštėje, kurioje yra net keletas įspūdingų lankytinų objektų, tai miesto pasididžiavimas. Ten pat galite išvysti ir Lenino mauzoliejų, aplankyti Kremlių. Būtina nueiti į didįjį teatrą, baletas ir spektakliai ten labai įspūdingi. Dar viena lankytina ir žymi vieta tai Maskvos universitetas, šalia jo taip pat galite išvysti Maskvos panoramą, kurioje pamatysite ir dangoraižių grožį. Maskva gali pasigirti ir seniausiu Europoje zoologijos sodu. Norintiems šiek tiek pailsėti ir pasimėgauti gali apsilankyti Aleksandrovo sode, Novospasko vienuolyne. Mėgstantiems paminklus – Petro I statula. Taip pat labai dažnai išgirsite apie įspūdingą Kristaus išganytojo soborą, kuris stovi šalia Maskvą skiriančios upės. Norintiems greitai apvažiuoti šalia centro esančius rajonus galima pasinaudoti kelių valandų turistiniu autobusu su gidu, kuris Jums parodys ir papasakos daugiau. Taip pat mėgstantiems prekybos centrus Raudonojoje aikštėje ras išties prabanga tviskantį CUM prekybos centra.
Maistas
Čia tikrai rasite įvairų rusiškų ar kitų kultūrų patiekalų pasirinkimą. Viskas priklauso nuo to kur ir kaip norite valgyti, iš aukščiausiame pastate esančio restorano su vaizdu į Maskvą ar iš jaukios kavinukės netoli centro. Kiekvienas pagal savo kišenę ras sau tinkamą ir įspūdį paliekančią vietą.
Apgyvendinimas
Miestas tikrai nėra iš pigiųjų, tačiau tie kas ieško – randa, o jei dar planuojasi kelionę iš anksčiau. Puikių pasūlymų su vertinimais visad galite rasti booking.com arba Airbnb. Tik nepamirškite, jog ir ten pasinaudojus kodu galime sutaupyti. O ras apgyvendinimo įstaigą kiekvienas pagal savo poreikius, nuo apkrautos prabangos iki minimalistinių, patogiai išplanuotų kambarių ar apartamentų.
Transportas
Pigiausias ir greičiausias transportas Maskvoje – metro. Čia jis išties įspūdingas, jis net gražesnis už kaikuriuos Maskvos lanyktinus pastatus. Didžiulės paauksuotos salės, didelės arkos ir ornamentai. Keliausite ne tik greitai ir pigiai, bet ir karališkai, taip kaip rusai mėgsta.

 

Vykstant į Maskvą reikalinga pasirūpinti tinkamai sutvcarkytaiūs dokumentais, viza, kad kelionės metu nekiltų problemų. Būtent todėl, rekomenduotina kelionę į šią šalį planuoti per kelionių agentūrą, kuri padės pasirūpinti visomis kelionės smulkmenomis už geriausią prieinamą kainą.