Moterys tai dievina – kvepalai vyrams

Šiais laikais atrodo, kad vyrams labai sunku susirasti šalia savęs moterį, kuri jį myli ir gerbia. Tačiau vienas iš būdų, kuris gali padėti surasti šalią savęs esančią, mylinčią ir mylimą damą yra būti tvarkingam, savimi besirūpinančiu ir kvepinčiu vyru. Dažniausiai moterys dievina tokį dalyką, kaip kvepalai vyrams. Joms patinka specifinis aromatas, kurį skleidžia vyro kūnas pasikvėpinus vyriškais kvepalais.

Šiais laikais yra daugybė kvepalų, tuo pačiu ir gamintojų bei prekybininkų, kurie prekiauja vyriškais kvepalais. Jie siūlo rinktis iš šimtų, o gal net tūkstančių skirtingų kvapų ir aromatų. Tačiau kaip iš tokios galybės išsirinkti sau tinkančius ir patinkančius kvepalus? Vienas iš būdų, kaip išsirinkti sau tinkančius kvepalus yra apsilankyti kosmetikos arba parfumerijos parduotuvėje. Ten galėsite išbandyti ir pauostyti daugelio gamintojų skirtingus kvepalus. Renkantis kvepalus siūloma pauostyti ne daugiau kaip 3 kvapus, nes tuomet uoslė tampa sudirginta ir nebeatskiria skirtingų kvapų bei jų komponentų. Jeigu vis dėl to nusprendėte išbandyti daugiau nei 3 skirtingus kvapus rekomenduojama pauosčius 3 kvapus pauostyti kavos pupelių, šios pupelės neutralizuoja prieš tai užuostus kvapus ir jūs vėl galėsite atskirti skirtingus aromatus.

Kvepalai vyrams visiškai skiriasi nuo kvepalų moterims. Moterų kvepalai dažniausiai turi gėlių aromatą, jie yra saldesni ir švelnesni. Vyrų kvepalai dažniausiai turi aštrių ir sunkių kvapų, kartais galima užuosti citrusinių kvapų. Kvepalai yra puiki dovana vyrui gimtadienio, Kalėdų ar kita jam ar jūsų porai svarbia proga. Būtina žinoti vyro mėgstamus kvapus renkant kvepalus arba nežinant jų geriausias variantas yra padovanoti kvepalų elektroninės parduotuvės dovanų kuponą. Tuomet jūsų mylimas ar jūsų gyvenime svarbus vyras kvepalus galės išsirinkti pats. Belieka tikėtis, kad tas kvapas patiks ir jums. Jeigu nenorite dovanoti dovanų čekio, tuomet geriausias variantas yra padovanoti kvepalus, kuriuos pagamino vyro mėgstama kvepalų kompanija. Neapsigaukite ir neišsirinkite kvepalų analogų, įsitikinkite, kad perkate originalų gaminį su visais jam priklausančiais sertifikatais ir originalia dėžute. Linkime sėkmės renkantis vyriškus kvepalus įvairiausiomis progomis.