Olandija – šalis, kuriai neliksite abejingas.

Olandija – vis dažniau pasirenkama kryptis atostogoms. Ši šalis išties stebina savo įvairumu ir patrauklumu. Ir viskas dėl ten esančios atmosferos ir galimybių atsipalaiduoti. Tai šalis pagarsėjusi didžiulėmis gėliu plantacijomis, kurių vaizdas išties verčia sustoti ir pasimėgauti. O Amsterdamas žavi savo vaizdais ir kanalais, išvystyta dviračių infrastruktūra.

Lankytinos vietos
Pamatyti čia yra iš ties daug, čia visi mėgaujasi tuo ką daro: pasivaikščiojimai, parkai, pasivažinėjimai, piknikai. Atrodo viskas čia sukurta, kad galėtum mėgautis akimirka. Sostinė Amsterdamas traukia turistus savo architektūra, ne veltui jis vadinamas Šiaurės Venecija. Tai miestas, kuriame rasime daugybę kanalų, begalę dirbtinų salų ir daugiau nei tūsktantį tiltų. Pasiplaukiojimas kanalu suteiks neįkainojamų įspūdžių, tai galimybė miestą pamatytį vietinių akimis ir susipažinto su jo istoriją. Taip pat miestas ypatingas Karališkaisiais rūmais, Dam aikšte, Naująja katedra, mažais gėlių turgeliais. Daug smalsuolių susirenka pamatyti Raudonųjų žibintų kvartalo. Lisse mieste Keunkenhofas – didžiausias pasaulyje gėlių sodas. Keliaudami pavasarį išvysite garsųjį gėliu paradą, kuris yra neišmatuojamo dydžio, pritraukiantis turistus iš viso pasaulio ir yra neįkainojamas savo ispūdžiais ir vaizdais. Olandijoje yra daugiau dviračių nei žmonių, todėl važinėjimu čia galėsite mėgautis nebijodami, dviračių takai ir pravažumas aukščiausiame lygyje. Taip pat čia yra pats didžiausias pub’us Europoje – De Drie Gezusters. Architektūra čia išties įpūdinga, nameliai ant vandens kelia žavesį. Gamta, parkai viskas žmogaus poilsiui ir mėgavimuisi. Tai vienas patraukliausių miestų pasauyje.
Maistas
Maistas čia irgi įspūdingas, ne veltui sakoma, jog olandai moka paruošti bulvytes fri, prie jų dažnai renkami neįprasti padažai. Gatvės maistas čia irgi pasakiškas. Tikrai kiekvienas ras pagal savo skonį ir poreikius. Kainos pančios į Lietuvos, maistas šiek tiek brangesnis, olandai mėgsta kokybę.
Apgyvendinimas
Dėja, tačiau labai daug apgyvendinimo įstaigų būna rezervuoti, tad norint keliauti į šia šalį patartina būsto ieškoti anksčiau, tokiu būdu ne tik sutaupysite bet ir didesnė tikimybė, jog rasite patrauklesnį variantą. Booking.com ir Airbnb čia labai patrauklūs, rasite tikrai įdomių ir gražių vietų apsigyventi.
Transportas
Pagrindinis transportas čia – dviračiai, atsargiai! Juk nenorėtumėte susižeisti įžengdami į dviračių zoną, kartais čia jie išties skuba. Taip pat labai patrauklus ir greitas tarnsportavimo būdas – tramvajus. Kainos nedidelės, ypač, jei perkate kelių dienų turistinį pasą.

Kelionė kainuos pigiau, jei planuosite ją iš anksto, taip pat tokiu būdu gausite patrauklesnių pasiūlymų lektuvubilietaiiolandija.lt.