Priemonės ir patarimai, kurie padės sumažinti plaukų slinkimą

Suteikti plaukams daugiau apimties galima su specialiomis priemonėmis, tačiau kur kas geriau pamaitinti plauką, galvos odą ir paskatinti aktyvesnį jų augimą, tad ta apimtis atrodys natūraliai pati iš savęs didesnė, kadangi ir plaukų bus kur kas daugiau.

Šampūnai nuo plaukų slinkimo yra pirmas žingsnis didesnės plaukų apimties link. Tačiau metodų ir priemonių, šiuo metu, pasirinkimas tikrai labai platus, tad siūlome pasinaudoti kirpėjų patarimais, kuriuos nurodysime žemiau. Galbūt tai padės išbandžius kelis metodus džiaugtis kur kas rečiau slenkančiais plaukučiais.

  • Kaip jau supratote – svarbiausia tinkamo šampūno pasirinkimo, kadangi jis gali padėti sumažinti plaukų slinkimą. Tokiuose šampūnuose dažniausiai yra daug maitinančių ingredientų, kurie pamaitindami galvos odą ne tik padeda sumažinti slinkimą, tačiau taip pat ir paskatinti naujų plaukelių augimą.
  • Plaukų augimui taip pat reikalingi ir vitaminai, kurie turi būti gaunami iš vidaus. Siūlome pamaitinti galvos odą ir tuo pačiu visą organizmą, kuriam dažniausiai tinka D, A bei E vitaminai, kurie ne tik skatina augimą, tačiau ir suteikia plaukui daugiau blizgesio, tad jis atrodo puikiai.

Šampūnai nuo plaukų slinkimo

  • Taip pat reikalingos ir plaukų kaukės, kurios skirtos tų plaukelių maitinimui, kurie jau yra išaugę šiuo metu. Jeigu plaukas bus gyvybingas – jis išliks gražus, galiukai netriuš ir puikiai atrodys, galiausiai galėsite džiaugtis ne tik didesne apimtimi, tačiau taip pat ir didesniu ilgiu.
  • Reikalingas ir nuolatinis šukavimas, kurios metu pašalinami plaukučiai, kuriems jau atėjo laikas “palikti galvą”. Šukuoti reikia kiekvieną dieną, taip pat, atsakingai rinktis šukas, kurios negadina plauko.
  • Puikus pasirinkimas ir galvos masažas, kuris gali būti daromas ne tik salone, tačiau ir namuose. Tam puikiai tinka specialūs masažuokliai, kurie padeda suaktyvinti kraujotaką, tad ir plaukų svogūnėliai skatina naujų plaukučių augimą.

Gerkite kuo daugiau vandens, kuris reikalingas visam Jūsų kūnui, galiausiai, tuo pačiu ir plaukučiams.

Smulkmenos, tačiau jos gali padėti džiaugtis kur kas gražesniais plaukučiais. Svarbiausia, žinoma, skirtingų metodų naudojimo reguliarumas. Tuomet rezultatas bus puikus ne tik šiandien, tačiau ir po 10-ies metų.