Šamaniškas būgnas ir kelionė savęs pažinimo link

Būgnas yra seniausias žmonijai žinomas muzikos instrumentas (be žmogaus balso) ir nuo senų senovės buvo naudojamas kaip pagrindinis šamaninis instrumentas. 

Protas linkęs pasiduoti būgno garsui ir sutelkti dėmesį į jį automatiškai. Kaip visi žinome, daugelyje kultūrų, tradicijų ir religijų būgnai naudojami kaip priemonė sąmonės būklei pakeisti. Budistai yra žinomi kaip geriausi šios srities meditatoriai ir ekspertai, jie taip pat naudoja būgnus. Šiuolaikinis mokslas ne tik pripažįsta būgnų naudą mažinant stresą ir skausmą, atsipalaidavimą, T ląstelių dauginimuisi ir kovojant su vėžiu. Būgnų nauda žmogaus organizmui buvo žinoma jau šimtmečius, dėl to būgnai padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir gydyti sielą ir kūną.  Šamaniškas būgnas laikomas vienu ankstyviausių muzikos instrumentų.

Žmogus ir šamaniškas būgnas

Šamano būgnai yra vienas iš seniausių vibracijos apdorojimo būdų žemėje ir buvo naudojami tūkstančius metų. Būgnai gali būti naudojami patekti į skirtingas sąmonės būsenas, įvairioms kelionėms žmogaus pasąmonės link, gydymui ir ritualams. Tai natūralus gydymo būdas, kurio metu susiliejama su harmonija ir žmogus atsipalaiduoja, susilieja su muzika ir mėgaujasi procesu. Toks gydymo būdas padeda atsipalaiduoti ir pamiršti problemas, išvalo neigiamas mintis ir padeda visiškai pailsėti. Šamaniški būgnai naudojami įvairiose ceremonijose, sambūriuose, ratuose kaip gilus ritminis muzikinis instrumentas padedantis atkurti dvasinį vibracinį vientisumą. Šamaniško būgno ritmas pažadina, išlaisvina, gydo ir atpalaiduoja protą, padeda susijungti su gamtos energija. 

Kaip reikia naudoti būgną

Atsargiai naudokite būgną, su meile ir nemuškite jo dėl pykčio, kad jis taptų jūsų draugu, o jo vibracija užpildytų jūsų esybę. Atminkite, kad šamanizmo pagrindas yra tas, kad viskas turi gyvybę, viskas turi savo energiją, o tavo būgnas yra geriausias tavo palydovas. Toks būgnas padeda atnešti gerą aurą, energiją ir tik teigiamas mintis, dėl to su juo reikia elgtis švelniai ir pagarbiai, kad jis atliktų savo paskirtį sėkmingai. Šamaniškas Būgnas ir Gongas, šie du instrumentai nunešą į būsena tarp budrumo ir miego, į transą kuriame galime patirti pakylėtas sąmonės būsenas, tikrą gilią meditaciją, galime gauti atsakymus į rūpimus klausimus, ir sąmoningai keliauti per vaizdinius į sielos gelmes. Kur keliausit priklauso nuo jūsų sukurtos intencijos.