Skandinavija – vis dažniau atostogoms pasirenkama kryptis

Vis patrauklesnė keliavimo kryptis – skandinavija. Greičiausi tai susieti galime su tuo, kad nemažai lietuvių galime sutikti Norvegijoje ar kitose skandinavų šalyse. Todėl norint atispalaiduoti vis dažniau renkamasi artimesni miestai ar šalys, tokiu būdų ne tik susipažįstama su skandinavų kultūra, bet ir papildomas lankytinų vietų sąrašas. Skandinavija išties gali pasigirti gamtos grožiu, kalnų dydžiais ir žmonėmis, juk čia jie vieni laimingiausių. Norvegija patraukliausia šalis lietuviams, todėl jie ją pažįsta geriausiai. Tačiau nemažiau patraukli yra Švedija ir Suomija.

Švedija – kaimyninė Norvegijos ir Suomijos šalis. Šioje šalyje gyvena per 10 milijonų gyventojų. Sostinė – Stokholmas. Švedijoje miesteliai su protestantiškų bažnyčių bokštais, akmeninėmis turgaus aikštėmis, švariais parkais. Tai labai tvarkinga šalis, retai kada surasite nevažiuojantį dviratį ar šiukšlę parke. Taip pat gamta gali pasigirti savo grožiu, net 65 procentai šalies užklota miškais. Patys švedai labai mandagūs ir paslaugūs žmonės. Atostogos čia – bus ramios ir kitkokios, viskas čia žemiška ir funkcionalu, jei norisi tikrumo, nepaliestos gamtos ir ramumos, ši kryptis Jums http://skrydziaiisvedija.lt/.
Lankytinos vietos
Stokholmas – nuostabi istorinė sostinė
Drotningholmo dvaras – tai dvaras, kuris įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą
Skansen – muziejus po atviru dangumi
Geteborgas – Vakarų Švedijos sostinė
Malmė – trečia pagal dydį miestas, kažkada buvęs pagrindinis žvejų uostas
Ledo viešbutis – statinys is ledo

Suomija – kita nemažiau įspūdinga ir šalis, kuri kaimynė su Švedija. Sostinė – Helsinkis, tai labai modernus, madingas ir stilingas miestas, architektūra čia išties įspūdinga http://skrydziaiihelsinki.lt/. Šalį 70 procentų užkloję miškai ir ežerai, tai gamtos šalis. Šioje šalyje labai vertinama gamta. Taip pat reikia nepamiršti Laplandijos miestelio, įspūdžiai garantuoti. Kaip ir švedai, suomiai žmonės mandagūs ir paslaugūs. Savrbu neužsibūti vienoje vietoje, patartina pamatyti kuo daugiau ir nuolat keliauti, tik taip susipažinsite su šia šalimi.
Lankytinos vietos
Kuopio miestelis – tai Suomijos ežeryno regiono sostinė
Mariehamn – tai įspūdinga sala su begalę salelių
Laplandija – aplankyti Kalėdų senelį, kiekvieno vaiko svajonė
Helsinkis – madingoji sostinė
Turku – seniausias miestas Suomijoje, kažkada buvęs sostinė
Porvoo – šio miesto senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą

Taip pat nepamirškite patrauklių keltų pasiūlymų, nuvykę į bet kurią iš šių šalių kitą galite pasiekti keltu, tai išties smagus laiko praleidimo ir transportavimo būdas, įspūdžių patirsite ilgam.
Šių šalių ekonomika aukšto lygio, todėl kainos atininkamai yra aukštesnės, tačiau įveikiamos, kelionę planuodami anksčiau sutaupysite.