Skyrybų procesas internetu: koks jis ir kaip jį pradėti?

Gyvenime žmonės pasirenka daug kelių, o vienas dažniausių – šeimos kūrimas. 21 amžiuje šeimos kuriamos vėlesniame amžiuje nei buvo įprasta anksčiau, bet tai nereiškia, kad dėl šios priežastie atsirado mažiau skyrybų. Bėgant metams šeimas ištinka krizė, sutuoktiniai pyksta vienas ant kito dėl neišpildytų svajonių ar pagalbos stokos buityje. Tokiems nesutarimams dažnėjant ir nerandant jokio kompromiso neretai santuoka privedama prie galo. Būtent tokiais atvejais yra kreipiamasi į skyrybų advokatus.

Santuokos nutraukimas

Santuokos nutraukimas yra tikrai nemalonus procesas, tačiau, deja, bet kartais jo išvengti visiškai nepavyksta. Santuokos nutraukimas gali būti net kelių tipų: santuokos nutraukimas bendru sutarimu, santuokos nutraukimas vieno iš sutuoktinių prašymu, santuokos nutraukimas vienam nesutinkant, su turto paskola, dėl neištikimybės ir pan.

Santuokos nutraukimas bendru sutarimu yra pats lengviausias ir greičiausiai išsprendžiamas skyrybų procesas. Kodėl? Todėl, kad abu sutuoktiniai sutinka skirtis, dažniausiai jie būna ramūs ir tvirti dėl savo sprendimo, todėl skyrybų proceso metu su jais lengviau susitarti ir jiems vienam su kitu lengviau susikalbėti kam priklausys vaikų globa, kaip bus su vaikų alimentais, taip pat ir bendrai užgyventu turtu. Jeigu jums reikalingas santuokos nutraukimas tai kreipkitės į skyrybų advokatą tiesiog internetu.

Skyrybos internetu – kaip jos vyksta?

Šiais moderniais laikais skirtis galima ir internetu. Ir taip, jums visiškai nepasirodė ir perskaitėte teisingai. Skyrybos internetu vyksta labai paprastai. Skyrybų advokatai visu skyrybų procesu bendrauja su savo klientais ir klientų sutuoktinių advokatais tiesiog internetu. Internetu yra siunčiami visi dokumentai, susirašinėjama internetu – šis procesas greitas, o svarbiausias paprastas ir sutaupantis nemažai laiko besiskiriantiems sutuoktiniams.

Santuokos nutraukimas internetu yra išties lengvas ir jeigu jūs esate užsiėmęs žmogus arba iš tų, kurie nemėgsta palaikyti daug kontakto su kitais, tai būtent toks skyrybų procesas jums gali būti išsigelbėjimas. Skyrybos jau pačios iš savęs yra nemalonios, todėl jeigu yra galimybė jas palengvinti ir mažiau sukelti streso pačiam sau, tai tokia galimybe būtina tiesiog pasinaudoti.