Šunys, labiausiai patinkantys moterims

Yra sakoma, kad būsimi šeimininkai šunis renkasi panašius į juos pačius. Mėgstantys keliauti ir judėti, renkasi aktyvius augintinius, mėgstantys pasyvesnį laisvalaikio praleidimo būdą – ramesnius šunis, o moterys, siekiančios pabrėžti savo moteriškumą ir grakštumą – mielus, mažiukus šuniukus. Tačiau, kad ir kokį šunį bepasirinktų moteris, jis taps jos geriausiu ir ištikimiausiu draugu. Tad, kokie gi šunys labiausiai tinka moterims?

  1. Bostono terjerai. Šie šunys vieni draugiškiausių ir labiausiai dėmesį mėgstantys šunys. Jie yra aktyvūs, žaismingi, kai reikia ir triukšmingi, sargūs kambariniai šuniukai. Ypatingai myli mažus vaikus, mėgsta su jais užsiimti. Taip pat puikiai sutaria ir su kitais namų augintiniais. Šie šunys yra pakankamai lengvai dresuojami, o sveria jie maždaug iki 11 kg.
  2. Čihuahua. Nebe populiariausias ir labiausiai žinomas moteriškas keturkojis šuniukas. Šie šunys dažniausiai sveria tarp ir 500 g ir 1,5 kg. Tad, šunimis jų turbūt nepavadinti, tai labiau – šuniukai. Čihuahua veislės augintiniai yra labai draugiški, mieli ir bendraujantys. Jie puikiai jums tiks, jei gyvenate bute ir mėgstate trumpus pasivaikščiojimus mieste.
  3. Jorkšyro terjerai. Dar viena veislė populiarėjanti tarp mylinčių damučių. Nepaisant to, kad šie šuniukai reikalauja ypatingai didelio dėmesio jų grožio priežiūrai, netgi labiausiai žemėję užsiėmę žmonės (verslininkai) nepagaili šiems mažiems padarėliams laiko. Jorkšyro terjerai yra drąsūs ir draugiški, dievina pasivaikščiojimus ir yra labai prieraišūs.
  4. Maltos bišonai. Šie šuneliai yra patys geriausi augintiniai ypatingai rūpestingoms moteris. Jie yra geriausi, meilūs ir paglostymus mėgstantys draugai. Maltos bišonai yra pakankamai brangūs ir jiems reikia ypatingos priežiūros. Tačiau nepaisant to, jie nėra tokie prisirišę prie žmonių, todėl jie puikiai išsiverčia ir be draugijos. Šie meilūs šuniukai yra paklusnūs ir puikiai supranta šeimininko komandas, jie yra lengvai dresiruojami. Maltos bišonai tinka alergiškiems žmonėms.
  5. Prancūzų buldogai. Šie šuniukai sveria iki 10 kg ir yra puikūs šeimos draugai. Jie myli vaikus, yra žaismingi ir ištikimi. Prancūzų buldogai reikalauja nemažai dėmesio, todėl idealiai tinka jei šeimoje yra mažų vaikų.
  6. Pekinai. Šuniukai, dažniausiai sveriantys iki 6 kg, yra ypač elegantiški. Tai bene pats populiariausia moterų pasirinkimas. Jie lengvai ir smagiai prižiūrimi. Šie šuniukai turi labai vešlius ir ilgus plaukus, kuriuos karts nuo karto reikia pakirpti, todėl vedami į tam tikras šunų kirpyklas, kur taip pat galima šuniukui suteikti ir ypatingą šukuoseną.