Tenerifė keliaujantiems: lankytinos vietos, maistas, apgyvendinimas, pramogos

Sala, kurią kiekvienas lietuvis tikrai žino, o dažnas jei ne pats buvęs tai artimoje aplinkoje tikrai tokį ras. Tenerifė – tai Ispanų Kanarų salynui priklausanti sala, įspūdinga savo kraštovaizdžiais ir UNESCO draustiniais. Atostogas čia pamėgs kiekvienas (http://skrenduitenerife.lt/), oras lepina visus metus, kainos prieinamos dažnam o nuveikt ką ras kiekvienas.

Lankytinos vietos
Aukščiausias Ispanijos taškas yra būtent vulkaninėje Tenerifės salos dalyje įsikūręs Teidės ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m. dabar džiugina kvapą gniaužiančiais panoraminiais vaizdais. Taip pat čia galėsite mėgautis ne tik nardymu jūroje bet ir juodaisiais paplūdimiais. Drakono medis taip pat sulaukia begalės turistų dėl savo amžiaus – jam tūkstantis. Mėgstantiems uolas būtina apsilankyti Acantilado de Los Gigantes, tai geriausia padaryti atplaukiant laiveliais. Norintiems aktyviai praleisti laiką – Barranco del Infierno tarpeklis, siauras takelis veda prie aukščiausio krioklio saloje, žygis čia užtruks kelias valandas. Gamta čia išties įspūdinga, egzotikos ir įspūdžių rasite ant kiekvieno kampo, tai puikus pasirinkimas nuostabioms atostogoms. Patartina aplankyti miestelių senamiesčius bei žvejų kaimelius, gyvenimas čia verda!

Maistas
Mėgstantiems jūros gėrybes čia tikras rojus, čia gausu visko ir priimtina kaina. Būtina išbandyti tradicinius patiekalus juk niekas geriau nežino jų pagaminimo subtilybių nei patys ispanai, skanioji paella ir ispaniška sangria rasite tikrai visur.

Apgyvendinimas
Gausu įvairių viešbučių ir apartamentų, pagal kiekvieno pageidavimą, jei keliaujate savarankiškai padės Booking.com ir Airbnb paslaugos, kaip kam labiau patinka, daugiau egzotikos ar jau patikrinti ir įprasti viešbučiai.

Transportas
Sala nėra didelė, ją visą apvažiuoti įmanoma automobiliu, vietiniams pasivažinėjimams puikiai tiks motoroleris. Į kitas salas nesunkiai pateksite lėktuvais ar keltais. Taip pat saloje puikiai išvystytas viešasis transportas, kaina priklauso nuo maršruto.

Pramogos
Mėgstantys pramogauti čia tikrai ras didelį pasirinkimą. Būtina pamatyti Flamenko spektaklį Las Americas kurorte, apsilankyti Siam vandens parke, Loro gyvūnų parke, kuriame rasite didžiausią papūgų įvairovę. Taip pat čia gausu karnavalų. Norintiems ramesnių atostogų patartina rinktis atokesnius tarp miestų esančius miestelius. Mėgstantiems linksmybes patartina apsistoti kurortų centruose esančiuose viešbučiuose, kur jūsų lauks naktiniai barai bei klubai.