Treniruokliai namuose: kaip neapsirikti?

Prabėgus didžiausioms žiemos šventėms, dažnas iš mūsų susimasto apie per šventes priaugus kilogramus ir kaip jų atsikratyti. Vis galvoji užsirašyti į sporto klubą, bet kartu vis pritrūksta ir motyvacijos nueiti iki jo, būti badomam dar šimtu kitų sporto klubo lankytojų akimis ir taip noras sportuoti iš vis pranyksta…

Šioje vietoje į pagalbą skubą įvairios parduotuvės, pardavinėjančios sporto treniruoklius, kuriuos gali naudoti tiesiog namuose. O treniruoklių pasirinkimas iš ties didžiulis, todėl svarbu tinkamai atsirinkti, kad galėtum pasiekti norimų rezultatų. Tarkim jeigu siekiame sustiprinti pilvo raumenis, kam pirkti griozdišką daugiafunkcinį treniruoklį, kuriam turėtų būti įrengtas atskiras kambarys, juk jei nori stiprinti pilvo raumenis, tai geriausias treniruoklis būtų, atsilenkimų suolelis. Jis padės paįvairinti ir praplėsti atsilenkimų pratimų imtį, o pratimus galėsi atlikti namuose!

Aišku, svarbu yra tam pasiruošti. Juk tik nusipirkti treniruoklio neužtenka. Reikia ir pasidomėti kokius pratimus galėsi atlikinėti su juo. Šioje vietoje labai pagelbės youtube filmukai. Nusipirkus tam tikros grupės treniruoklį reiktų susirasti youtube filmukų, kokius pratimus galėsi su juo atlikti, nes pavyzdžiui su tuo pačiu atsilenkimų suoliuku galima atlikti iki 50 skirtingų pratimų, o ir pratimai gali būti skirti ne tik pilvo presui sustiprinti, bet ir kitus kūno raumenis.

Kam mokėti pinigus asmeniniui treneriui, kai savo asmeniniu treneriu galite tapti pats jūs. Tinkami treniruokliai tam tikrai padės, o dar kai suprantam, kad sporto klubuose asmeniniai treneriai kainuoja ne vieną dešimtį eurų, o ir darbas tiesiog pasakyti kokį pratimą kaip ir kodėl reikia daryti, atrodo labai jau suktai, todėl šiuos pinigus geriau galima investuoti į savo turtą – treniruoklį.

Nepamiršk, kad treniruoklio pirkimas yra pirmas žingsnis gražesnio kūno link, o gražesnis kūnas tau gali suteikti dar daugiau galimybių, ne tik patraukti priešingos lyties atstovo dėmesį, tačiau ir suteikti produktyvumo, energijos, ryžto ir beabejos sveikatos, tolimesniems gyvenimo etapams.

Vienas patarimas. Jeigu jau motyvacijos nestinga ir pasiryžai savo gyvenimo pokyčiams, nori įsigyti treniruoklį, tuomet svarbu rasti geros kokybės ir patikimą treniruoklį, aišku kainą šioje vietoje vaidiną ne ką mažesnį vaidmenį, todėl niekur taip pigiai neapsipirksi kaip internetu. Treniruokliai internetu yra žymiai pigesni, gali sutaupyti iki 20 proc. kainos kurią išleistum paprastoje parduotuvėje, šok į vs-sport.lt svetainę ir išsirink treniruoklį su nuolaida.

Verta paminėti. Hanteliai yra puiki priemonė norintiems pasiekti dar geresnių rezultatų sportuojant namuose. Kodėl? Hanteliai praplečia galimų pratimų spektrą, su jais galima ne tik daryti pratimus bicepsui ar ticepsui, hanteliai gali pavaduoti ir štangas krūtinės pratimams, hanteliais galima sustiprinti nugaros ir pečių raumenis, todėl šis sporto įrankis gali labai praversti sportuojant namuose.