Populiariausios belaidės ausinės

Ausinės tai daugumos žmonių naudojamas įrenginys klausant muzikos. Jos praverčia sportuojant ar kai norima netrukdyti aplinkiniams. Egzistuoja ne viena ausinių rūšis, todėl išsirinkti tą vienintelę gali būti sudėtinga. Žemiau pateiksime populiariausias belaidžių ausinių tendencijas bei informaciją kuom jos skiriasi nuo kitų.

Sony

Tai puikiai žinomas pasaulinis gamintojas, kuris pasižymi kuriamų įrenginių garso kokybe. Didžiausio pasisekimo sulaukęs ausinių modelis tai Sony WH-1000XM3. Šios ausinės patraukė pirkėjus savo patogumu bei garso atvaizdavimo kokybe. Platus atkuriamų dažnių diapazonas leis mėgautis muzika net ir didžiausiems muzikos melomanams. Patogūs ir dideli kaušeliai užtikrina, kad ausines bus galima naudoti net kelias valandas nejaučiant jokio diskomforto. Integruota išorinių garsų šalinimo sistema leidžia mėgautis muzika be pašalinių garsų ar trikdžių. Šių ausinių kaina prasideda nuo 300 eurų. 

JBL

Tai taip pat puikiai žinomas gamintojas, kuris savo produkciją akcentuoja tik į garso atkūrimą. Palyginus su prieš tai minėtu Sony, JBL nėra taip ilgai gyvuojanti įmonė, tačiau jau spėjusi sukaupti nemažą gerbėjų ratą. Vienos populiariausių JBL belaidžių ausinių tai E55BT. Ši ausinių linija pasižymi savo spalvų pasirinkimu, todėl norintys ausines derintis prie įvaizdžio tai padaryti gali be jokių problemų. Integruota baterija leis muzika mėgautis net iki 20 valandų, o pilnas pakrovimas trunka vos 2 valandas. Ausines galima patogiai sulenkti, todėl kai yra nenaudojamos, jos neužima daug vietos. Tai puikus pasirinkimas žmonėms kurie nuolatos keliauja ir tuo tarpu mėgaujasi muzika. Šios ausinės papirko pirkėjus ir savo siūloma kaina, kuri siekia vos 100 eurų.

Beats

Beats gamintojas kaip ir prieš tai minėtas JBL, savo produkciją akcentuoja tik į garsą. Populiariausias Beats modelis tai kompaktiškos ir itin patogios Beats Solo 3 ausinės. Šios ausinės, nei prieš tai minėtos, skiriasi savo dydžiu, tačiau tai neturi įtakos garso kokybei ar patogumui. Beats Solo 3 ausinės gali būti įvairiausių spalvų ir net stilių, todėl sau tinkamas išsirinks kiekvienas. Pagrindinis išskirtinumas tai net 40 valandų veikianti baterija, kuri gali būti pilnai pakrauta vos per porą valandų. Tai puikus variantas žmonėms kurie ne visada prisimena ar spėja pasikrauti įrenginius. Integruotas mikrofonas leis puikiai naudotis skambinimo funkcija prieš tai neatjunginėjant ausinių nuo telefono ar kitų įrenginių. Šio įrenginio kaina siekia 200 eurų, todėl tai puikus pasirinkimas ieškantiems aukso viduriuko.

Taigi, belaidės ausinės pasižymi ne vien tuo, kad jų veikimui nereikalingas joks laidas, bet ir galimybėmis blokuoti pašalinius garsus, bendrauti per integruotą mikrofoną bei galimybe visu tuo mėgautis net iki 40 valandų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *