Mitai ir faktai apie dantų implantaciją

Odontologijos klinika Juozas.Dental teikia labai daug skirtingų paslaugų. Visgi, galima išskirti, kad dantų implantacija vis dar išlieka viena populiariausių. Tiesa, net ir šiais laikais, kai dantų implantacija atliekama taip dažnai – vis tiek dar esti labai daug mitų, kurie kartais gali atgrasyti nuo šios paslaugos.

Žinoma, geriausias ir paprasčiausias būdas paneigti visus mitus – apsilankyti pas specialistą. Jis paaiškins: kas yra implantavimas, kaip jis atliekamas bei daugelį kitų niuansų, atsakys į visus klausimas ir padės apsispręsti, ar implantai yra geras pasirinkimas ir kokie labiausiai tinka Jūsų atveju.

Jūsų dėmesiui šiame straipsnyje paneigsime mitus, kurie dažnai apipinti implantacija.

1 mitas – dantų implantacija skirta tik estetikai.

Implantavimas yra būtinas, kadangi netekus dantų teks susidurti ir su įvairiomis sveikatos problemomis. Šypsena ne tik nebus tokia, kokios norite, tačiau dažnu atveju dėl prastai sukramtyto maisto atsiranda daug sveikatos problemų.

2 mitas – impantavimas atliekamas naudojant bendrinę nejautrą.

Tikrai ne. Kadangi dantų implantacija yra gana paprasta procedūra, stengiamasi, kad ji būtų atliekama kuo greičiau ir paprasčiau. Žinoma, padedama išvengti bet kokio diskomforto, tačiau taip pat norima, kad žmogus po procedūros greitai jaustųsi puikiai.

3 mitas – implantai dedami visiems, kadangi klinikos tikslas – uždirbti.

Implantai tikrai dedami ne visiems. Kiekvienas pacientas yra individualus. Svarbu įvertinti kiekvieno sveikatos būklę, kadangi tai dažnai nulemia galimybę atlikti implantaciją. Kaune atliekama implantacija nėra brangi, kaina gana maža, tad specialistų siekis yra ne uždirbti, tačiau padėti žmonėms vėl plačiai šypsotis.

4 mitas – implantų sriegimas yra labai skausmingas.

Kaip jau minėjome, procedūros metu yra naudojamas nejautra, tad asmuo nieko nejaus. Pergyvenama, kad po procedūros gali kankinti didelis skausmai. Dažniausiai kažkokie neįprasti pojūčiai yra, tačiau jie gana greitai praeina.

5 mitas – implantai reikalauja specialios priežiūros.

Implantai all-on-4 ir kiti – nėra lepūs ir nereikalauja žmogaus specialios priežiūros. Rūpinkitės jais taip pat, kaip ir nuosavais dantimis. Tokiu atveju jie ilgai tarnaus, atrodys puikiai, nesiskirs nuo natūralių, burnoje likusių dantų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *