Ar auskarai į bambą vis dar madingi?

Auskarų vėrimas į įvairias kūno vietas yra madinga paslauga visame pasaulyje. Ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose šalyse galima pamatyti daug žmonių su auskarais ausyse, antakiuose, lūpose, nosyse, ir kitose kūno vietose, kur tik įmanoma juos įverti. O kaip yra su auskarais į bambą? Ar jie vis dar madingi ir dažnas renkasi papuošti savo pilvą auskaru į bambą?

Auskarai į bambą

Auskarai į bambą ir kitas kūno vietas yra labai madingi ypač jaunimo tarpe. Dažnai paaugliai bando išsiskirti iš minios ir darosi tatuiruotes, įdomiai rengiasi, veriasi auskarus. Tai tikrai madinga jaunų merginų tarpe, kurios turi dailius pilvukus ir noriai juos demonstruoja vasaros sezonu prie ežerų ar kitų vandens telkinių. Neretai auskarai bamboje palieka tikrai nemažą įspūdį daugeliui. Tačiau nesuklyskite, auskarai bamboje dailiai atrodo ne tik jaunoms merginoms, juos gali vertis visi, kas tikrai to nori.

Į ką atkreipti dėmesį veriantis auskarą į bambą?

Visgi, bambos zona yra pavojinga vieta, todėl prieš veriantis auskarą į bambą reikia rasti gerą specialistą. Bambos zonoje yra Saulės rezginys, dėl šios priežasties neteisingai įvėrus auskarą gali sutrikti žarnyno, skrandžio ar net kepenų veikla. Todėl nusprendus padailinti savo bambą auskariuku būtina, kad jį vertų profesionalas, nemėginkite to daryti namuose padedant draugei.

Kokius auskarus rinktis į bambą?

Auskarai į bambą būna labai įvairūs, skirtingų spalvų, sukurti tokie, kad patiktų kiekvienam juos dėvinčiam žmogui. Auskarai į bambą taip pat gali būti sidabriniai, auksiniai, paprasto metalo ir kainuoti išties įvairiai. Geriausia tai, kad auskarai į bambą būna skirtingų formų, yra galimybė nusipirkti su širdele, ovalo formos, su deimančiuku ar net savo pirmąja vardo raide. Galima rinktis tarp kabančių auskarų arba įprastai prigludusių. Spalvų įvairovė dažnoje elektroninėje parduotuvėje taip pat įvairi, todėl rinkitės ir puoškite savo pilvus ne tik vasaros, tačiau ir šaltuoju metų sezonais.