Fotoepiliatorius – kas tai?

Epiliacijos, depiliacijos priemonių gausa rinkoje pagrindžia didelį jų poreikį ir domėjimąsi naujovėmis šioje srityje. Savo išvaizda bei komfortu besirūpinančios moterys ir vyrai nuolat ieško kuo patogesnių, sparčiau rezultatą pasiekiančių ir modernesnių priemonių plaukeliams šalinti. Fotoepiliatorius rinkoje jau nėra naujovė, bet sparčiai augantis jo populiarumas skatina domėjimąsi tų, kurie priemonės dar neišbandė.

Kas yra fotoepiliatorius?

Fotoepiliatorius yra plaukeliams šalinti skirtas prietaisas, veikiantis pulsinės šviesos technologija. Jo veikimo principas primena grožio salonuose lazeriu atliekamą plaukelių šalinimo procedūrą. Naudojantis fotoepiliatoriumi šviesos impulso paveikta plauko šaknis suponuoja, jog plaukelis tiesiog iškrenta. Prietaisas yra puikus pasirinkimas, jei prioritetu laikote ilgalaikį, saugų ir patogų nepageidaujamų plaukelių šalinimą. Naudoti lengva ir paprasta, o rezultatas maloniai džiugina.

Fotoepiliatorių asortimentas rinkoje platus, tad renkantis tikslinga atsižvelgti į individualius kriterijus bei poreikius. Prietaisai tarpusavyje skiriasi tipu (akumuliatoriniai ir elektriniai), šviesos, kurią skleidžia, lauku, dizainu ir kitais aspektais.

Kodėl verta įsigyti fotoepiliatorių?

Nors fotoepiliatoriaus kaina daugeliui iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti didoka, svarbu įvertinti, jog nelabai ilgoje perspektyvoje šis prietaisas jau atsiperka. Palyginti su brangiomis lazeriu atliekamomis procedūromis, tai fotoepiliatorius atsipirks gana greitai, o rezultatas džiugins ne ką mažiau.

Plaukelių šalinimas fotoepiliatoriumi nekelia jokio diskomforto, anaiptol, prietaiso veikimo spektre procedūros metu juntama maloni šiluma, todėl naudojantis fotoepiliatoriumi skausmingą plaukelių šalinimą pamiršite.

Dar vienas labai vertinamas fotoepiliatoriaus privalumas yra saugus jo naudojimas bei nekenksmingas odai veikimas. Kai kurie depiliacijos ar epiliacijos būdai odai daugiau mažiau kenkia, juo labiau jei oda jautri, sausa, problematiška. O fotoepiliatorius nedaro visiškai jokios žalos, todėl jį naudoti drąsiai gali bet kokio odos tipo savininkai.

Ilgalaikis rezultatas – tai, dėl ko tikrai verta įsigyti fotoepiliatorių. Jei daugeliu būdų pašalinti plaukeliai gana greitai atauga, tai po fotoepiliacijos procedūros švelni, lygi ir be nereikalingų plaukelių oda džiugins ilgą laiką.

Jei svajojate apie lengvą ir ilgalaikį nereikalingų plaukelių šalinimą bei glotnią odą, pasižvalgykite po Silk‘n fotoepiliatorių asortimentą – šis prietaisas taps nepamainomas Jūsų grožio priemonių arsenale.