Grožio injekcijos – procedūros, kurių sąskaita negalima taupyti

Grožio procedūros ir įvairios injekcijos šiuo metu išgyvena tikrą aukso amžių. Siekdamos atjaunėti, patobulinti veido bruožus ar tiesiog vedamos smalsumo moterys išbando hialurono rūgšties, botulino, kolageno ir kitas injekcijas. Tad visai nenuostabu, kad grožio paslaugų industrijai pasiekus tikras aukštumas atsiranda nekvalifikuotų specialistų, siūlančių patobulinti išvaizdą gerokai pigiau. Siekdamos sutaupyti, patiklios klientės ryžtasi žengti rizikingu keliu ir dažniausiai sulaukia neįkainojamos žalos. Tad kodėl negalima šių, iš pirmo žvilgsnio paprastų ir nekenksmingų procedūrų patikėti reikiamo išsilavinimo ir kvalifikacijos neturinčioms „injekcijų meistrėms“?

Injekcijos nėra įprasta grožio paslauga

 Botulino, hialurono, kolageno ir kitos injekcijos yra nechirurginės procedūros. Tačiau šių procedūrų metu į giliuosius odos sluoksnius suleidžiamas preparatas, kuris mūsų organizme išlieka itin ilgą laiką, kartais net iki 2 metų. Tokio pobūdžio paslaugos reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, tikslumo, tačiau taip pat anatominių žinių ir tinkamo išsilavinimo. Procedūrą atliekantis specialistas privalo ne tik mokėti naudotis preparatu, jis turi nustatyti tinkamą, leidžiamo preparato dozę ir tiksliai žinoti taškus, į kuriuos bus įleidžiama injekcija. Nekvalifikuotam specialistui suleidus netinkamą kiekį preparato, nesilaikant sterilumo reikalavimų ar procedūros atlikimo metu netyčia pataikius į kraujagyslę, galite sulaukti nepataisomų padarinių, tokių kaip dalies audinių netekimas, randų susidarymas. Dėl šių priežasčių, norint patobulinti savo išvaizdą grožio injekcijomis ir išvengti nepageidaujamo scenarijaus, būtina kreiptis į laiko patikrintas grožio klinikas, gydymo įstaigas.

Nekvalifikuoti specialistai – tiesus kelias beskonybės link

 Lūpų apimties didinimas injekcijomis – viena populiariausių procedūrų, jaunesnės kartos atstovių tarpe. Jaunos merginos, siekdamos sutaupyti dažnai savo grožį patiki abejotinos reputacijos specialistėms. Jų dėka gimė injekcijas pašiepiantis terminas „ančiuko lūpos“. Ančiuko lūpų efektas išgaunamas suleidus per didelį kiekį preparato, neišmanant anatomijos, nežinant tikslių, injekcijų suleidimo taškų. Tačiau šis terminas tikrai nėra pavyzdys, kuriuo vadovaujasi kvalifikuoti specialistai, dirbantys aukščiausius kokybės standartus atitinkančiose klinikose, gydymo įstaigose. Patyrę, kvalifikuoti gydytojai visuomet siekia mažai pastebimo, subtilaus rezultato. Jie siekia patobulinti išvaizdą, tačiau pirmenybę skiria natūralumui ir unikalumui.

Medikų konsultacijos ne mažiau svarbios už injekcijas

 Siekiant ilgalaikio, kokybiško rezultato gydytojas privalo įvertinti jūsų esamą odos būklę ir paskirti konkrečiai jums tinkančias procedūras, nustatyti reikiamų procedūrų kursą. Tik savo darbą išmanantis medikas gali nuspręsti ar jums reikalingos hialurono, ar botulino, o gal kolageno injekcijos. Estetinės medicinos ir chirurgijos klinikos siekia pasidalinti savo ilgamete patirtimi ir suteikti kuo detalesnę informaciją būsimam klientui apie kiekvieną procedūrą savo internetiniuose puslapiuose. Tarkim, jeigu jus domina kolageno injekcijos, visą detalią informaciją apie šią procedūrą rasite čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/kolageno-stimuliacijos-injekcijos. Analogiškai, nesunkiai rasite informaciją ir apie kitas injekcijas.

 Internetinėje erdvėje informacijos apie įvairias grožio procedūras ir injekcijas pateikiama labai daug. Tikrai ne visa informacija yra teisinga. Tad nusprendus patobulinti savo išvaizdą, pravartu atlikti namų darbus, panagrinėti gerai žinomų estetinių klinikų internetinius puslapius, tačiau galutinį sprendimą, kokia procedūra jums reikalinga – reikėtų patikėti tikriems, savo srities profesionalams.