Kokią įtaką mūsų sveikatai daro papuošalų akmenys

Papuošalai, ypač inkrustuoti įvairiais mineraliniais akmenimis, turi dvejopą paskirtį – papuošti jį nešiojantį žmogų ir perduoti visas jam gamtos suteiktas gydomąsias galias. Mineralų specialistai teigia, jog akmenys yra gyvi organizmai. Tad kokią įtaką jie mums daro?
Puošdamiesi mes paprastai neturime jokių tikslų, išskyrus akiai mielą estetinį vaizdą. Tačiau žiedai, grandinėlės, apyrankės, inkrustuoti mineraliniais akmenimis, turi begalę naudingų ir gydančių savybių.

 

Spalvų meditacija

Iš visų mineralų ir pusiau brangių akmenų stipriausių savybių laikoma jų spalva. Tiek mineralinių akmenų ekspertai, tie alternatyvios medicinos atstovai teigia, jog pačios naudingiausios ir veiksmingiausios spalvos – tai gamtoje matomos spalvos. Pripažinkit, miško žaluma, dangaus mėlynė, saulėlydžio atspalviai turi magišką trauką ir dažnai suteikia taip trokštamą sielos ramybę.

Alternatyvios medicinos atstovai vis garsiau kalba apie tai, jog dažno žmogaus negalavimų priežastis, ypač kai ligos priežasčių negali atrasti tradicinė medicina, gali būti vienos ar kitos spalvos trūkumas sergančiojo gyvenime. Apyrankė ar žiedas, inkrustuotas trūkstamos spalvos akmenuku, gali padaryti teigiamą įtaką sveikatai.

 

Akmenys skirtingiems zodiako ženklams

Tuo tarpu, astrologai sako, jog akmenys yra lyg vitaminai ar maisto papildai, kurie padeda organizmui kariauti su užklupusiomis negandomis. Šie specialistai tvirtai įsitikinę, jog skirtingiems zodiako ženklams tas pats akmuo gali turėti labai skirtingą įtaką. Anot jų, didelę reikšmę turi ir kiekvieno asmens intuicija. Kartais užtenka rankose ilgesnį laiką palaikyti vieną ar kitą akmenį ir žmogus pajuntą teigiamą arba neigiamą jo galią.

Taigi, nuomonių, kaip išsirinkti sau tinkantį akmenį, egzistuoja pačių įvairiausių. Visgi, su vienu teiginiu sutinka visi: jeigu norite „gyvo“ ir „aktyvaus“ akmens, rinkitės ne masinės gamybos, o vienetinius rankų darbo papuošalus. Juvelyras jį gamindamas įdeda dalį savo kūrybinių galių energijos, kurios dėka akmuo išties tarsi tampa gyva materija. Jeigu susidomėjote mineralais inkrustuotais rankų darbo papuošalais, apsilankykite https://minimaltouch.lt/apyrankes/.