Kokią naudą sveikatai suteikia lytiniai santykiai?

Visi kuo puikiausiai suprantame, kad rytinė mankšta ir sportas yra labai svarbu ir naudinga mūsų sveikatai. Sporto klubų galime rasti beveik kiekvienoje miesto ar miestelio gatvėje ir tai yra labai džiugu. Mes visiškai pritariame, kad sportas yra privalomas mūsų organizmui. Tačiau, ką daryti jei sporto klubo nėra niekur šalia, arba neišgalite įsigyti abonento? Nepergyvenkite, jūs turite puikiausią ir maloniausią išeitį, seksą! Ši sporto rūšis bus ne tik maloni, bet ir labai naudinga Jūsų sveikatai. Žemiau pateikiame keletą patvirtintų faktų. Na, o jei neturite antros pusės, galėsite apsvarstyti, galbūt pažintys suaugusiems yra kaip tik jums trūkstama gyvenimo dalis.

  1. Seksas gerina širdies ir kraujagyslių veiklą. Užtenka bent kelis kartus per savaitę pasimylėti ir jūs jau ženkliai sumažinate infarkto tikimybę.
  2. Seksas yra puikus skausmo malšintojas. Jei Jūsų žmona sakys, kad jai skauda galvą, pasakykite, kad po sekso jos tikrai nebeskaudės, nes kai ji pajus orgazmą į kūną išsilies speciali cheminė medžiaga, kuri numalšins jos skausmus. Seksas gydo ne tik galvos skausmus ir ne vien tik moteris. Šis būdas tinka ir vyrams.
  3. Seksas gali sustiprinti Jūsų imuninę sistemą. Užsiimant seksu reguliariai, jūs tampate atsparesni įvairioms ligoms ir peršalimams.
  4. Seksas mažina stresą ir įtampą. Jei turite problemų namie ar šeimoje, neleiskite, kad tai trukdytų lovos reikalams. Seksas ne tik sumažins stresą, bet ir pataisys Jūsų nuotaiką ir savijautą.
  5. Seksas prailgins Jūsų gyvenimą. Kai yra patiriamas orgazmas, išsiskiria dehidroepiandrosteronas. Jo dėka gerėja Jūsų imunitetas ir skatinamas audinių atsinaujinimas, todėl žmonės, kurie užsiima seksu reguliariai, gyvena ilgiau nei kiti.
  6. Seksas šalina toksinus. Besimylint, Jūsų širdis dirba sparčiau ir į organus priplūsta sviežio kraujo, kuris skatina toksinų ir teršalų pašalinimą.
  7. Seksas padės jums nuo nemigos. Po sekso išsimiegosite geriau ir atsikelsite labiau pailsėję nei įprastai.
  8. Seksas Jūsų kūnui padės tapti stangresniu. Per pusvalandį jus galite sudeginti net aštuoniasdešimt kalorijų, tai bus žymiai maloniau nei daryti sunkius pratimus sporto salėje.
  9. Seksas pakels Jūsų estrogeno ir testosterono lygį. Testosteronas yra svarbus vyrams, jo dėka tapsite dar pajėgesni lovoje, o estrogenas apsaugos moteris nuo širdies ligų.

Po šio straipsnio jūs tiesiog privalote pasimylėti, o jeigu neturite su kuo jums pravers pažintys suaugusiems.