Kuo išsiskiria minimalistiniai papuošalai?

Gyvenime žmonės mėgsta puoštis kiekvieną dieną. Galima pastebėti, kad tiek moterys, tiek vyrai pasidabina ne tik eidami į darbą, bet ir į parduotuvę, sporto salę, o ką jau kalbėti apie šventes. Žinoma, puoštis tai nereiškia dėtis prabangių suknelių ar kostiumų, juk pasipuošti galima ir dėvint minimalistinius, aprangą pagyvinančius, stiliaus ir žaismingumo suteikiančius elementus, pavyzdžiui, minimalistinius papuošalus.

Kas yra minimalistiniai papuošalai?

Minimalistiniai papuošalai yra tokie papuošalai, kurie nedideli, gali būti pagaminti iš įvairių metalų, skirtingų spalvų, dažnai priglundantys prie kūno ir dailiai jį paryškinantys bei padailinantys. Minimalistiniai papuošalai „nerėkia“ ir „nešaukia“ apie save, tačiau labai įdomiai papildo žmogaus susikurtą įvaizdį ir neretai tampa pagrindine to įvaizdžio detale.

Minimalistiniai papuošalai būtent ir išsiskiria tokiomis savybėmis: nedideli, dažnai ant vienos grandinėlės būna tik vienas pakabukas, pakabukai / akmenukai būna prigludę prie kūno, neiššaukiantys. Neretai pakabukuose galima rasti minimalius įdėtus akmenukus ar brangakmenius. Minimalistiniai papuošalai taip pat gali būti tiek sidabriniai, tiek ir auksiniai arba pagaminti iš kitų metalų.

Rankų darbo papuošalai – kur juos įsigyti?

Rankų darbo papuošalus galima įsigyti fizinėse parduotuvėse arba internetinėse parduotuvėse. Visgi, turėkite omenyje, kad ne kiekviena internetinė parduotuvė yra atsidariusi fizinę vietą ir atvirkščiai, ne kiekviena fizinė yra investavusi į internetinę. Minimalistinius rankų darbo papuošalus gamina dizaineriai, todėl jeigu ieškote išskirtinių, vienetinių papuošalų, kurie gaminami ne masinei prekybai, o žmonėms, turintiems savitą stilių, jums vertėtų ieškoti būtent tokių dizainerių, kurie parduoda savo gamybos minimalistinius papuošalus. Viena iš tokių parduotuvių, esančių internete – Minimaltouch.lt Apsilankę jų internetinėje svetainėje tikrai rasite įvairiausių minimalistinių papuošalų: apyrankių, žiedų, grandinėlių, auskarų ir kitų papuošalų, tinkančių tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ir pasipuošti per šventes, o gal net ir per savo vestuves.

Minimalistinius papuošalus tikrai galima dovanoti brangiems žmonėms: žmonai, draugei, mamai, sesei ir kitoms moterims, kurios mėgsta puoštis, tačiau ne per ryškiai, o minimalistiškai. Būkite tikri, kad minimalistiniai papuošalai patiks kiekvienam minimalizmą dievinančiam žmogui.