Patarimai moterims, kokia apranga tinkama darbe

Nors šiais laikais daugelyje įmonių griežtas aprangos kodas nebegalioja, drabužius darbui vis vien renkamės itin atsakingai. Norisi, kad jie būtų patogūs ir leistų atskleisti savo asmenybę, tačiau tuo pačiu neatrodytų pernelyg iššaukiančiai ir padėtų išlikti profesionalioms. Gali pasirodyti, kad visi šie aspektai sunkiai suderinami tarpusavyje, tačiau jei vadovausitės keliais paprastais patarimas, Jums tikrai pavyks tai padaryti.

Rinkitės lengvai derinamus rūbus ir maišykite juos tarpusavyje

Darbe dažniausiai nesinori kiekvieną dieną atrodyti taip pat – monotonijos pavyks išvengti, jeigu įsigysite skirtingus drabužius, kuriuos galėsite miksuoti tarpusavyje. Tam puikiai tiks įvairių spalvų kelnės, švarkeliai, palaidinės ar marškinėliai (platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje). Jei turėsite po kelis visų šių rūbų vienetus, sunku net suskaičiuoti, kiek skirtingų derinių Jums pavyks sukurti.

Neatsisakykite žavingų suknelių

Prieš tai minėtus drabužius kartais galite pakeisti ir suknelėmis – toks rūbas puikus tuo, jog atskirai nereikia derinti viršutinės ir apatinės dalies. Tiesa, reikėtų vengti itin trumpų, persišviečiančių ar vien tik plonas petnešėles turinčių modelių – jei rinksitės paskutinįjį variantą, pasirūpinkite ir prie suknelės derėsiančiu bei pečius uždengsiančiu švarkeliu.

Neatidenkite per daug odos

Kitaip tariant, stenkitės atrodyti padoriai: venkite gilių iškirpčių, labai trumpų sijonų ar suknelių, nugarą atidengiančių, itin aptemptų ar kitų panašių drabužių. Juos verčiau palikite laisvalaikiui, o darbui rinkitės šiek tiek uždaresnę, tvarkingą aprangą. Tikrai pavyks surasti variantų, kurie padės išlikti jaunatviškoms – svarbiausia nepersistengti ir prisiminti, kur atitinkamus rūbus ruošiatės dėvėti.

Įvaizdį pagyvinkite aksesuarais

Aksesuarai yra vienas geriausių ir paprasčiausių būdų darbiniam įvaizdžiui suteikti daugiau charizmos. Žinoma, renkantis juos, persistengti taip pat nereikėtų, tačiau jei, pavyzdžiui, prie kuklesnės suknelės priderinsite masyvesnį papuošalą, išliksite ir dalykiška, ir stilinga – tikriausiai būtent tokį įvaizdį darbe ir siekiate sukurti.

Renkitės taip, tarsi Jums rūpėtų

Drabužiai iš dalies atskleidžia požiūrį ir į Jus pačius, ir į Jūsų darbinę aplinką, tad apranga visuomet turėtų spinduliuoti profesionalumu ir savotiška pagarba. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kasdien turite rinktis tik tamsius, visiškai klasikinius rūbus. Jei pavyks atrodyti tvarkingai ir reprezentatyviai, darbo aplinkai puikiai tiks ir moteriški megztiniai – daugybę stilingų jų modelių rasite čia.

Atsižvelgusios į šiuos patarimus, labai lengvai pasirinksite tinkamiausią aprangą darbui. Pasirinkimo įvairove dabar tikrai netenka nusivilti, tad beliks atrasti, kas labiausiai tinka ir patinka būtent Jums.