Su „Silk‘n“ – plaukelių šalinimas be skausmo!

Jei depiliacija asocijuojasi su skausmu, kaip mat keiskite tokią poziciją, nes plaukelių šaliniams be skausmo – misija įmanoma. Priemonių ir būdų pašalinti nepageidaujamiems plaukeliams yra nemažai, tik blogiausia, jog kone visi jie kelia skausmą, kitokį diskomfortą, neretai dirgina odą ar net ją pažeidžia. Skausmas ypač intensyvus tiems, kurie turi jautrią odą, taip pat jis kur kas didesnis tam tikrose zonose, pavyzdžiui, pažastų ar bikinio. Ar patikėsite, jei pasakysime, kad atsikratyti nepageidaujamų plaukelių galite be jokis skausmo? Maža to, rezultatai bus ilgalaikiai! Jei dar neišbandėte fotoepiliatoriaus, būtinai suskubkite tai padaryti ir džiaukitės glotnia oda bei diskomforto nekeliančia procedūra.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai sukurti saugiai naudoti namuose, o geriausia, kad jų veikimo technologija užtikrina, jog procedūros metu nejuntamas skausmas. Taip yra todėl, kad veikiamą vietą pasiekęs pulsinės šviesos srautas virsta šiluma, todėl ne skausmas, o būtent švelni, maloni šiluma juntama fotoepiliacijos metu. „Silk‘n“ fotoepiliatorių spektras platus – rinkitės paprastesnius ar su specialiomis programomis, universalius ar orientuotus konkrečiai į vyrus, suderinamus su naujausiomis technologijomis, turinčius keičiamą šviesos modulį ir t. t. Nepriklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, procedūros metu nebus jokios skausmo, o efektyvumas ir ilgalaikiai rezultatai, jei laikysitės procedūrų tvarkaraščio, garantuoti.

Odos apsauga – labai svarbi

Naudodami fotoepiliatorių pamiršite skausmingas plaukelių šalinimo procedūras. Taip pat būtina paminėti ir odos apsaugą Prieš fotoepiliaciją ir po jos bent kelias savaites venkite tiesioginių saulės spindulių toje vietoje, kuri bus ar jau buvo depiliuojama. Tai bene vienintelė rekomendacija, kurios privalu laikytis. Jokių specialių kremų, losjonų drėkinančių ar maitinančių odą nereikia – rūpinkitės ja taip pat kaip ir kiekvieną dieną.

Fotoepiliacija labai patiks jautrios odos savininkams, nes ji ne tik nekels skausmo, bet ir visai nedirgins odos, todėl nebus įaugusių plaukelių, žaizdelių, odos nudegimų ar kitų nepageidaujamų liekamųjų reiškinių.

Jei seniau negalėjote nė įsivaizduoti pažastų, bikinio ar kitų jautresnių zonų depiliacijos be skausmo, tai turėdami fotoepiliatorių įsitikinsite, kad tai – realu!

Peržiūrėkite internetinėje parduotuvėje Hairfree.lt parduodamus fotoepiliatorius