Suknelės pasirinkimas pagal figūros tipą: įvertinkite galimybes

Suknelės labai dažnai pavadinamos pačiu moteriškiausiu drabužiu, kuris net ir labai šaltai asmenybei padeda atrodyti kur kas žavingesnei bei jausmingesnei. Žinoma, šiuo metu suknelių pasirinkimas yra toks platus, kad be paieškų niekaip nepavyks rasti Jums labiausiai tinkamos. Juolab, suknelės internetu labai paprastai palyginamos, tad verta skirti šiek tiek savo brangaus laiko, kad rastas drabužis puikiai derėtų tiek prie Jūsų išvaizdos, tiek prie asmenybės. O paprastesnėms paieškoms siūlome skaityti šį straipsnį, kadangi jame atskleisime – kaip ieškoti suknelės pagal savo figūros tipą.

Suknelės internetu – galimybė atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Nelaukite šventės, kad pavyktų atskleisti savo žavesį. Kiekviena diena yra ypatinga, tad vertinkite tai ir dėvėkite tobulai Jums tinkamas sukneles. Nes esate to verta.

  • Jeigu Jūsų klubai yra apvalūs, tokiu atveju reikia pasirinkti tokią suknutę, kuri jūsų krūtinei suteiks daugiau dėmesio, o pačius klubus kiek vizualiai sumažins. Geriausia rinktis tokias sukneles, kurių viršutinė dalis yra raštuota, o apačia juoda arba pilka. Tokiu atveju dizainas tarsi „atšoks“ vienas nuo kito.
  • Nereikia pergyventi jeigu turite suglebusias rankas. Dažniausiai tokia problema ištinka apvalesnių formų moteris, tačiau ji tikrai pataisoma, tad nepergyvenkite. Rinkitės tokias suknele, kurios yra ilgesnėmis rankovėmis. Tačiau tos rankovės nebūtinai turi būti labai aptepančios. Skoningai atrodys ir kiek platesnės, kurios, atrodo, krenta žemyn.
  • Jeigu Jūsų figūra labai smulkiir kartais gal net pavadinama mergaitiška – tokiu atveju jums puikiai tiks tokios suknelės, kurios turi kuo daugiau didelių akcentų. Pavyzdžiui, labai puikiai tiks kaspinas, kuris yra krūtinės vietoje arba ant užpakaliuko. Taip įgausite didesnes formas vien suknelės pagalba. Smulkmena, tačiau rezultatas labai ryškus.
  • Jeigu esate obuolio formos figūros, tokiu atveju turite džiaugtis, kad esate figūringa moteris. Siūlome rinktis pūstesnes sukneles, kurios paslėps pilvuką, tačiau tuo pačiu tokias, kurių nugara arba pečiai yra atviri. Tuomet pavyks skleisti seksualumą, tačiau išlaikyti tobulą balansą nei per daug, nei per mažai.
  • Jeigu Jums labai nepatinka Jūsų kojos– tokiu atveju situaciją gali išgelbėti ilgesnė suknelė. Rinkitės tokią, kurios storiausias sluoksnis yra trumpas, o ant viršaus uždėtas vos perregimas.
  • Jeigu Jūsų pečiai labai platūs– tokiu atveju reikalinga tokia suknutė, kuri išryškintų viršutinę kūno dalį. Ryškinti galima su spalvomis bei aksesuarais, akcentais.

Žinoma suknelės turi būti pasirenkamos ne tik pagal konkrečias taisykles, kurias nusako dizaineriai, tačiau ir pagal vidų, kadangi tikrai vienos patinka labiau, atrodo labiau „limpa“ prie širdies, kai tuo tarpu kitos ne tokios mielos ir galbūt ne tokios artimos. Svarbiausia, kad suknelės internetu labai įvairios, tad kiekviena pagal savo poreikius ras sau labiausiai tinkamą suknelę su kuria atrodys puikiai, o širdyje jausis labai šventiškai.