Keltuvai uostamiestyje – tarsi oras žmogui!

Lietuvos pajūrio miesteliai ir uostas yra vienas nuo kitos neatsiejami objektai. Natūralu, kad dažnas kalbėdamas apie Šilutę taip pat galvoja apie jūrą. O šis vandens telkinys “pasitarnauja” ne tik atgaivai bei pramogoms, tačiau taip pat ir pramonei, be kurios Lietuvos ekonomika nebūtų tokiame aukštame lygmenyje, kokiame yra šiuo metu.

Keltuvų pasiūla – plati

Keltuvai naudojami laivybai jau gana seniai ir daugelis šioje sferoje dirbančių asmenų paprasčiausiai negalėtų įsivaizduoti kasdieninių darbų atlikimo be šios įrangos. Žinoma, tie patys keltuvai taip pat yra labai skirtingi, tad neturint patirties šioje sferoje gali būti sunku suvokti – kodėl naudojami vieni arba kiti, kuo jie skiriasi.

Saugumas – svarbiausia

Pirmiausia norime akcentuoti, kad laivyboje naudojami keltuvai kuriami pagal ES reikalavimus, yra sertifikuoti, tad vaikščiodami greta jų galite jaustis ramūs dėl saugumo. Žinoma, gamintojų yra įvairių, tad verslininkams akcentuojame bendradarbiauti tik su patikimais pardavėjais. Juolab, skirtingi keltuvai sėkmingai išlaiko skirtingą svorį. Nuo tokių, kurie skirti kroviniams, matuojantiems svorį kg, iki tokių, kurie sėkmingai pakelia net 20 tonų ir daugiau. Dažniausiai ir uostamiestyje galima pamatyti labai daug skirtingų modelių, kurie atlieka skirtingas funkcijas.

Funkcionalumas ir saugumas

Laisvų statybų pramonėje naudojami ne tik keltuvai bei kranai, tačiau ir įvairūs priedai, kurie suteikia sistemai daugiau funkcionalumo ir padeda užsitikrinti visapusišką saugumą, kuris yra būtinas. Ir nors greta kranų vaikščioti uostamiestyje yra draudžiama, tačiau vis atsiranda smalsuolių, kurie įeina į draudžiamas teritorijas. Tokiu atveju gelbsti tik tai, kad uostamiesčio pramonėje naudojami tik kokybiški, saugūs ir  patikimi kranai. 

Taigi, jeigu kada nors būsite Klaipėdoje – būtinai bent iš toli pasigrožėkite kranais, kurie kiekvieną diena dirba tik tam, kad pavyktų pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie keltuvus, kurie naudojami uostamiestyje ir ne tik – skaitykite čia: https://www.euro-cranes.com/lt/produktai/keltuvai.