Kodėl verta apsaugoti telefono ekraną?

Kiekvienas turintis telefoną suvokia, kodėl reikia jį saugoti. Šiais laikais telefonų taisymo kainos didelės, nes visi turi vis naujesnius telefonus su sudėtingesnėmis technikomis ir detalėmis, dėl to ir yra telefonų remontas. Dažniausiai telefonai nesugenda, bet būna sugadinti pačių žmonių, nes dažniausias gedimas yra tiesiog sudužęs ekranas.

Telefonų taisykla pasirūpins Jūsų išmaniuoju telefonu, jei Jums nutiko nelaimė, tačiau visuomet ir patarsime uždėti apsauginį stiklą, kad sugrįžti daugiau nereiktų. Telefonų taisykla atlieka gedimų diagnostiką NEMOKAMAI, iškart įvertinus remonto kainą meistrai susisieks ir tuomet galėsite nuspręsti, ką daryti su telefono gedimu.

Kokius pavojus patiria Jūsų telefono ekranas? 

Ar žinojote, kad per metus vidutinis žmogus savo telefoną išmeta septynis kartus? Dėl to reikia būtinai dėvėti apsaugines priemones, kad nereikėtų keisti telefono ekrano. Galima rinktis stiklą arba apsauginę plėvelę. Be nukritimų, telefonų ekranams taip pat kenkia aukšta temperatūra, aštrūs daiktai, smėlis, sūrus vanduo, dulkės ir purvas. Nepamirškite, kad naudodami telefoną be apsauginio stiklo padidinate riziką atsirasti telefono pažeidimams. 

Žinoma, apsauginė plėvelė ar stiklas apsaugo ir nuo įbrėžimų, o jei neturite apsauginės plėvelės braižosi pats telefono stiklas. Žinoma, tie įbrėžimai telefono ekrane padidina riziką, jog kito kritimo metu telefono ekranas suduš ir reikės jį keisti. Jei pavyks telefono neišmesti, tie įbrėžimai vis tiek kenks, nes į plyšius patenka dulkės ar drėgmė, kurie lėtina telefono veikimą ir galiausiai telefonas gali neveikti iš viso. 

Ar žinojote, kad telefonų korpuso dalys yra klijuojamos? Taip, jos tiesiog klijuojamos, dėl to reikalinga tam tikra priežiūra. Svarbiausia, jog savo mobilaus telefono paliktumėte ant saulės, nes jis gali perkaisti ir neveikti arba korpusas atšoks ir reiks keisti. Taip pat telefonų negalima naudoti pirtyse. Telefono geriau nesinešti ir į vandenį, nes smėlis ir vanduo gali telefoną sugadinti nepataisomai. Taip pat nevalykite telefono į dėvimą megztinį ar džinsus. Net ir itin smulkios dulkių, purvo ir druskų dalelės gali subraižyti ekraną.