Paprastas ir žaidimams skirtas kompiuteris. Kuo jie skiriasi?

Tinkamai pasirinktas kompiuteris gali užtikrinti darbų našumą, taip pat – Jūsų poreikių vertinimą, juk priklausomai nuo to, kokia yra kompiuterio įsigijimo priežastis – reikalingas ir konkrečios įrangos pirkimas.

Kokie yra geriausi stacionarūs kompiuteriai? Atsakyti gana sunku. Juk kinta žmonių poreikiai. Šįkart aptarsime tokius kompiuterius, kurie skirti žaidimams ir paprastus, kurie dažniausiai naudojami naršymui, darbui, studijoms.

Aušinimo sistemai – prioritetas

Kadangi dažniausiai žaidimais yra mėgaujamasi ilgas valandas be patraukų – reikalingi tokie kompiuteriai, kurie yra su labai gera aušinimo sistema. Dažniausiai ranga perkama saviems poreikiams nekelia tokių aukštų reikalavimų. Kuo galingesnis yra procesorius – tuo reikalingas galingesnis ir aušinimas, o kadangi žaidimų kompiuteriams dažniausiai perkami ypač galinga įranga, žinoma, kad reikia rinktis atsakingai.

Siūlome detaliau domėtis aušinimo sistemų gamintojais. Apie juos internete galima rasti daug informacijos, taip pat, kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės pasirinkti tinkamai.

Atminties niuansai

Šiais laikais kuriami tikrai labai geros grafikos žaidimai, tad reikalingi kompiuteriai, kurie būtų užtektinai pajėgūs, kad galėtų viską „pavežti“. Įprastiems poreikiams dažniausiai nereikia tokios didelės atminties, nebent yra dirbama su specialiomis programomis.

Šiuo atveju pirmiausia reikia įvertinti – kokie žaidimai bus dažniausias Jūsų pasirinkimas. Galima rasti paprastesnius, kurie neužima tiek daug vietos ir ypač inovatyvius, kurie tikrai Jus įtrauks į savo veiklą, kadangi raiška – įspūdinga. Žinant savo poreikius visada verta tartis su specialistais, kurie padeda tikslingiau rasti tai, ko Jums reikia.

Vaizdo perteikimas

Jeigu jau susiradote galingą kompiuterį, kuriame yra daug talpos – tokiu atveju reikia užsitikrinti, kad vaizdo perteikiamas taip pat bus labai geras. Ką tai reiškia? Kad net ir patys mažiausi grafiniai elementai bus pateikiami labai tiksliai, o spalvinė gama bus  visų vaivorykštės spalvų.

Dažniausiai kasdieniniams poreikiams tokio detalumo paprasčiausiai nereikia. Juk net ir žiūrint filmus per kompiuterį puikiai užtenka tos standartinės raiškos, kuris geba tinkamai patikti vaizdinius ir užtikrinti akis nevarginančios žiūrėjimo.