Kas yra negabaritinis krovinys?

Šiandien ypač didelė dalis verslų negalėtų būti sėkmingai bei kokybiškai vykdomi, jei nebūtų gabenami kroviniai. Belieka tik pastebėti, kad pastarieji yra įvairių tipų. Na, o vienas krovinių tipas yra negabaritiniai kroviniai. Kas yra negabaritinis krovinys? Ką apie tai reikia žinoti?

Ką vadiname negabaritiniu kroviniu?

Atsakant į klausimą, kas yra negabaritinis krovinys, verta akcentuoti, kad jei norėtumėte pateikti trumpą atsakymą, tai reikėtų sakyti, kad negabaritinis krovinys yra nestandartinis krovinys. Tačiau, jei kalbėtume detaliau, tokiu atveju, reikėtų akcentuoti, kad negabaritiniu kroviniu vadiname tokį krovinį, kurio matmenys yra tokie: plotis virš 8,5 pėdų; aukštis virš 13,6 pėdų; ilgis 48 – 53 pėdos, svoris 50 000 svarų ir daugiau. Tiesa, verta akcentuoti ir tai, kad priklausomai nuo šalies šie skaičiai gali skirtis.

Ką apie tai reikia žinoti?

Tačiau tai – dar ne viskas, ką turime žinoti apie negabaritinius krovinius. Visų pirma, reikia pasakyti, kad negabaritinių krovinių gabenimas yra kur kas sudėtingesnis procesas nei standartinių krovinių gabenimas. Negabaritinių krovinių gabenimas reikalauja kur kas daugiau žinių bei įgūdžių. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad nestandartinių arba negabaritinių krovinių gabenimas dažniausiai yra brangesnis.

Dažnai kyla klausimas, kokios srities gali būti negabaritinis krovonys? Belieka tik pasakyti, kad negabaritiniai gali būti įvairių sričių – tai gali būti statybiniai kroviniai, baldai ir t.t.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog yra labai svarbu, kad negabaritinių krovinių gabenimas būtų patikėtas profesionalams. Atsižvelgiant į tai, kad negabaritinių krovinių gabenimas reikalauja žinių bei įgūdžių, verta akcentuoti, kad patikėdami jų vežimą profesionalams, būsite tikri, jog krovinys saugiai pasieks kelionės tikslą. Taigi, jei domina negabaritinių krovinių gabenimas, rinkitės profesionalias pervežimo paslaugas.