Patalynės užvalkalų mados – balta ar tamsi?

Laikui bėgant kinta ne tik drabužių, bet taip pat ir patalynės mados. Jei žengiate koja kojon su mada, natūralu, kad jums kyla klausimas, kokia patalynė šiuo metu yra „ant bangos“ – balta ar tamsi. Patalynės užvalkalai papildo miegamojo interjerą ir padeda sukurti dar jaukesnę namų erdvę, todėl pasidomėkime, kokių spalvų patalynė šiuo metu yra madingiausia.

Balta patalynė – pedantiškos švaros ir gaivumo simbolis

Viešbučiuose dažniausiai pasirenkama baltos spalvos patalynės užvalkalai, nes ši spalva gali būti laikoma universalia. Anksčiau tai buvo kone vienintelė plačiai naudojama patalų spalva, kuri daugumai mūsų asocijuojasi su švara ir gaivumo pojūčiu. Baltą patalynę galima laikyti nesenstančia klasika – tokius patalus nesunku priderinti prie bet kokio miegamojo interjero, be to, ją galima skalbti ganėtinai aukštoje temperatūroje ir palaikyti higieną. Jei baltos spalvos patalynė yra jūsų mėgstamiausia, tikrai neverta sukti galvos, ar ji vis dar madinga – juk klasika niekada nemiršta.

Tamsių spalvų patalynė padeda sukurti jaukumą ir intymumą

Nors tamsių spalvų patalynė tikrai nėra naujiena, tačiau ji tik prieš kelerius metus įgijo itin didelį populiarumą. Tai tikrai nekelia nuostabos – tamsūs patalai suteikia savotiško intymumo jausmą ir leidžia tiesiog akimirksniu nugrimzti į miego karalystę. Šiuo metu itin didelio populiarumo sulaukia batikos raštais marginta patalynė, kuri atrodo itin originaliai. Tokie patalynės užvalkalai atrodo itin žaismingai, todėl jie padeda sukurti išskirtinį miegamojo interjerą. Internetinėje parduotuvėje https://epik.lt/collections/patalynes-komplektai-uzvalkalai rasite itin platų įvairių patalynės užvalkalų pasirinkimą. Čia galėsite įsigyti ir sniego baltumo patalynės, ir įvairiais raštais margintų tamsių patalynės užvalkalų. Šioje prekybos vietoje prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, todėl čia galėsite įsigyti tokių patalynės užvalkalų, kurie šiuo metu  vyrauja mados top‘uose.