Ryškūs pokyčiai rudenį – pasirinkite sau tinkamą

Ruduo – metas ryškiems pokyčiams, ypač, kuomet oras šąla ir saulė lepina vis rečiau. Tai puikus metas eksperimentuoti, galbūt pakeisti šukuoseną, ar ryžtis dėvėti ryškesnį paltą. Nereikėtų bijoti, jog spalvos netiks kasdieniame gyvenime, dėvint turimus rūbus, paįvairinti visada galima detalėmis, pavyzdžiui, aksesuarai, manikiūrų ar makiažu. Eksperimentai su spalvomis yra smagus, o ypač rudenį, kada jų taip trūksta.

Makiažas

Neįsivaizduojate kasdienio įvaizdžio be apvestų akių, strėlių, tuomet siūloma išbandyti šį sezoną madingą alternatyvą – spalvotas strėles. Neoninės, pastelinės spalvos, o galima pasirinkti ir tokią, kuri prie aprangos. Svarbu nebijoti bandyti įvairius makiažo modelius ir būdus, kurių internete apstu, o jei kiek nedrąsu, galima nubrėžti įprasta, kiek plonesnę strėlytę ir virš jos spalvotą – įvaizdis iškart taps kur kas įdomesnis.

Kirpimas

Dažnas norėdamas keistis, pradeda nuo plaukų, ir tai išties yra puiki mintis. Norint drąsesnių pokyčių, galimas trumpas kirpimas, kuris ne tik madingas, bet ir nereikalauja ypatingai daug laiko priežiūrai, norint atrodyti nepriekaištingai. Taip pat galimi eksperimentai keičiant plaukų spalvą, išsirinkus sezono madingas spalvas ir atspalvius, arba žengus kiek toliau ir pasirinkus ryškią, neišbandytą spalvą.

Aksesuarai

Jeigu nesiryžtama eksperimentuoti su plaukais ar makiažu, pradėti galima nuo aksesuarų. Nauja spalvinga rankinė, šalikas, o galbūt kepurė gali paįvairinti įvaizdį. Atsižvelgus į jau turimus rūbus, vyraujančias spalvas galima atsirinkti ir priderinti aksesuarus taip, jog jie derėtų ir būtų universalus dėvint su skirtingais drabužiais, tokiu būdu investicija į naujus aksesuarus tikrai atsipirks.

Manikiūras

Rudenį pasirenkamos tamsios ar neutralios spalvos tapo klasika, kurios tikrai atrodo puikiai. Tačiau kodėl vietoj įprasto prancūziško manikiūro nepabandžius spalvoto, o vietoj nude spalvos šiek tiek ryškesnę rožinę? Dizainų, idėjų ir variacijų yra labai daug, todėl tikrai verta pabandyti kažką naujo, nes spalvingi nagai tikrai suteikia įvaizdžiui žaismingumo.

Viršutiniai rūbai

Ar šį sezoną planuojate įsigyti naują paltą ar striukę? Puiku, nes tai puiki proga įsigyti ir išbandyti kažką naujo. Nors klasikinės tamsios spalvos yra lengviau derinamos su kitomis, visgi tinkamų atspalvių kiek ryškesnės spalvos tikrai tampa puikia pagrindine įvaizdžio detale, kuri išsiskiria ir pritraukia dėmesį. Todėl nederėtų bijoti, žalios, geltonos ar pastelinių spalvų.

ruduo