Viskas apie pagalves ir jų daromą įtaką miegui

Tinkamiausios pagalvės pasirinkimas yra kur kas sudėtingesnis darbas, nei galėjote pagalvoti. Tačiau reikia nepamiršti, kad kokybiška pagalvė gali užtikrinti, kad miegas bus saldus, stuburas bus tinkamoje padėtyje, neteks skųstis kaklo skausmais. Platus pagavių pasirinkimas pateikiamas nostra.lt prekybos vietoje. Čia rasite išties plačią, pačios geriausios kokybės pasiūlą, kuri ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta daugelio poreikius.

Apie pagalves

Pradėjus ieškoti Jums labiausiai tinkamos pagalvės pamatysite, kad rinkoje šiuo metu esti išties labai platus pasirinkimas. Dažniausiai jos skirstomos pagal dizainą, tačiau šis kriterijus turėtų būti vienas iš paskutinių vertinamų aspektų.

Kiekvieno žmogaus skeletas skiriasi, lygiai taip pat skiriasi ir poreikis miegant galvą laikyti aukščiau arba žemiau. Pavyzdžiui, tie, kurie skundžiasi padidėjusiu rūgštingumu, kuris labai dažna naktis metu “lipa į viršų” – turėtų rinktis aukštesnę pagalvę, kad galva visada būtų aukščiau bei likęs kūnas.

Tačiau tie, kurie turi stuburo problemų, kuriems labai dažnai skauda kaklą – turėti rinktis tokias pagalves, kurios suteikia galimybę galvą laikyti lygioje pozicijoje su visu kūnu. Kai kuriais atvejais dėl tinkamiausios pagalvės pasirinkimo Jus gali pakonsultuoti net šeimos gydytojas, kuris puikiai žinodamas Jūsų sveikatos problemas patars – kuris variantas Jums labiausiai tinka.

Pagalvių užvalkalai

Nostra.lt prekiauja ne tik kokybiška patalyne, tačiau ir pagalvių užvalkalais. Juos renkantis reikia skirti taip pat daug dėmesio smulkmenoms, kadangi tik jas įvertinęs jaustumės ramus radęs geriausią variantą. Štai reikia rinktis natūralaus audinio užvalkalus, kadangi jie liečiasi su veidu, tad sintetiniai audiniai gali paskatinti alergiją. Labai rekomenduojami medvilniniai audiniai, kurie suteikia odai galimybę kvėpuoti.

Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti dizainui. Paprasčiausiai norisi miegoti tokioje patalynėje, kuri maloni akims. Apgalvokite ir pagalvių spalvų sintezę. Jeigu raudona spalva aktyvina, tai žalia – ne tokia aktyvi, raminanti ir mėlyna. Kol vieni nori klasikinio stiliaus užvalkalo, kitiems gražiausiai atrodo modernus. Bet kuriuo atveju renkantis pagalvės užvalkalus juos reikia derinti prie visos patalynės. Tokiu atveju miegosite saldžiai ne tik kokybiškoje, tačiau ir stilingoje patalynėje.