Į ką atsižvelgti renkantis naują televizorių?

Šiandieniniai televizoriai atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, tačiau ir šalutinių, pavyzdžiui, ženkliai prisideda kuriant patalpos interjerą. Todėl rinkdamiesi naują prietaisą turime vertinti kur kas daugiau kriterijų nei tik esminiai techniniai parametrai. Taigi kas svarbu ir kaip rinktis?

Dydis – vienas iš svarbiausių kriterijų

Per didelis televizorius mažą patalpą dar labiau optiškai suspaus, per mažas didelėje erdvėje atrodys neproporcingai, sėdėdami per arti didelio ekrano jausime diskomfortą ir t.t. Tai tik parodo, kaip svarbu renkantis atsižvelgti į televizoriaus dydį. Būtinai įvertinkite atstumą, kuriuo ekranas bus nuo žiūrovo, ir tai, kokio dydžio yra patalpa.

Vaizdo kokybė

Kiekvienas norime per televizorių matyti kuo geresnį, tikslesnį, sodresnį vaizdą, tiesa? Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į rezoliucijos aspektą. Rekomenduojame prioritetą teikti 4K UHD ar net 8K UHD rezoliuciją turintiems televizoriams, jei norite iš tiesų mėgautis vaizdu, kurį matysite ekrane.

Ekrano tipas

Vaizdo kokybei įtakos turi ir tai, koks televizoriaus ekrano tipas. Jei norite maksimalios kokybės, prioritetą teikite OLED ekraną turintiems prietaisams.

Dizainas 

Jau minėjome, kad televizorius tampa interjero detale, todėl svarbus jo dizainas. Šiuolaikiniai televizoriai paprastai yra ploni, tad kuria lengvumo įspūdį, kas ypač tiks moderniuose interjeruose. Pagal vyraujantį koloritą tikslinga rinktis televizoriaus korpuso spalvą – ji gali susilieti su patalpos spalvomis arba sukurti kontrastą. Besirenkantys iš bite.lt turės daug šaunių variantų.

Valdymas

Kokybiškas vaizdas, geras garsas ir patogus valdymas – tai trijulė, suteiksianti maksimalų komfortą žiūrovui. Valdymas pulteliu kartais jau laikomas atgyvena. Norite būti šiuolaikiški? Rinkitės televizorių, kurį galėsite valdyti balsu.

Reikalingos jungtys

Kadangi visi turime skirtingus televizoriaus žiūrėjimo poreikius, tai įvertinkite, kokios jungtys aktualios būtent Jums. Įsitikinkite, kad patinantis televizoriaus modelis jas turi.