PATARIMAI PLANUOJANTIEMS NUOMOTIS AUTOMOBILĮ

ford automobiliu dalys

Nesvarbu ar esate fizinis ar juridinis asmuo, jei ketinate ilgam ar trumpam išsinuomoti automobilį, Jums derėtų žinoti / išsiaiškinti kelis naudingus dalykus prieš pasirašant nuomos sutartį.

  • Išsiaiškinkite ar automobilių nuomos punktas išnuomodamas automobilį pripildo kuro baką. Jei ne – būkite pasirengę, kad gali tektigreitu metu pasipildyti kuro pačiam. Kai kurios automobilų nuomos agentūros galbūt kurą yra įskaičiavę į nuomos kainą, o kitos nuomoja tik automobilį ir kuras yra jūsų rūpestis. Išsiaiškinkite su paslaugos teikėju kuro užpylimo ir apmokėjimo klausimus.

  • Ar galite pasirinkti kur pasiimti ir kur atiduoti nuomojamą automobilį? Toks lankstumas Jums gali kainuoti papildomai, tačiau kartais Jūsų laikas yra brangesnis už kelis papildomai išleistus eurus. Jei Jūs negalite pasirinkti automobilio pasiėmimo ir pristatymo vietos, išsiaiškinkite ar nuomos punktai yra Jums patogiose vietose. Ar tuose punktuose bus Jūsų pageidaujamas konkretus automobilis.

  • Ar automobilių nuomos paslaugos teikėjas riboja kliento amžių? Apribojimas reiškia, kad kai kur vairuotojai jaunesni nei 24 metų gali turėti susimokėti papildomą mokestį. Papildomas mokestis taikomas didesnės rizikos klientams: neturintiems vairavimo patirties ar jos turintiems mažai.

  • Ar Jūsų pasirinktas automobilių nuomos salonas teikia papildomas paslaugas tokias kaip: GPS navigacijos nuoma, vaikiškos kėdutės nuoma, draudimas. Ar nuomojamame automobilyje yra laisvų rankų įranga. Taip pat, jei aktualu, nepamirškite pasiklausti ar nuomojamas atuomobilis su mechaninea ar su automatine pavarų dėže. Taip pat ne retai aktualus klausimas „kiek visos tos papildomos paslaugos kainuoja“? Galbūt už kaiką nėra taikomas joks papildomas mokestis. Arba, jeigu taupote, galbūt kai kurių papildomų paslaugų galite atsisakyti.

Automobilio nuoma yra nepamainoma paslauga tiems, kurie negali įsigyti nuosavos transporto priemonės, tačiau kartas nuo karto susiduria su automobilio poreikiu.

Reikalingas automobilis trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai? Kreipkitės: https://autobanga.lt/