Geras ir pigus internetas yra būtinas visiems

Jo didenybė internetas mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą, nes be interneto ryšio daugelis iš mūsų negalėtų vykdyti savo darbinių funkcijų, bendravimas būtų apribotas, mokymosi ir mokymo procesas būtų ženkliai apsunkintas, o laisvalaikis visiškai kitoks. Patikimiausių, geriausias sąlygas bei nuolaidas siūlančių tiekėjų paieška dėl tiekėjų gausos reikalauja laiko bei kantrybės, tačiau geras ir pigus internetas Vilniuje ir kitose Lietuvos vietovėse jau yra būtinybė.

Kokie kriterijai nulemia interneto tipo pasirinkimą?

Renkantis interneto tipą, pirmiausia yra būtina atsižvelgti į keletą kriterijų. Vienas iš tokių kriterijų yra Jūsų gyvenamoji vieta ir nuo jos priklausančios techninės galimybės „atvesti“ internetą. Vilniuje, žinoma, techninės galimybės yra puikios, todėl šis kriterijus neatrodo labai svarbus, tačiau gyvenantiems kitoje vietovėje jo pamiršti nederėtų. Atkreipiame Jūsų dėmesį tai, kad priklausomai nuo miesto, kuriame gyvenate, gali skirtis ir tiekėjų siūlomų planų sąlygos.

Kitas svarbus kriterijus, renkantis interneto tiekėją, yra namo, kuriame gyvenate, tipas. Žinoma, šis kriterijus daug kam gali pasirodyti juokingas, todėl skubame paaiškinti jo svarbą. Specialistų teigimu, pagal namo tipą pakankamai nesunku nuspręsti, kokios technologijos bus pasiekiamos ir kokia bus galutinė paslaugos kaina. Be to skirtingi interneto tiekėjai labai dažnai orientuojasi į skirtingus vartotojų segmentus, t. y., vieni interneto tiekėjai gali savo paslaugas teikti tik daugiabučių gyventojams, o kiti – ir individualių namų, ir daugiabučių gyventojams.

Interneto sparta – dar vienas kriterijus, kuris nulemia interneto tipo pasirinkimą. Poreikiai interneto spartai yra labai individualūs, tačiau, patikėkite, tikrai nerasite žmogaus, kuris norėtų, kad jo interneto tiekėjas jam tiektų lėtą internetą. Vis dėlto būtina paminėti, kad fiziniams asmenims interneto tiekėjai siūlo planus, kurių interneto sparta prasideda nuo kelių Mbps ir gali siekti iki 1 Gbps.

Bene pats populiariausiais kriterijus, dominantis visus, yra kaina. Priklausomai nuo daugybės veiksnių, įskaitant interneto greitaveiką, reikiamos įrangos technines charakteristikas, naudojamą technologiją ir t. t., interneto planų kainos gali svyruoti nuo kelių iki keliasdešimties eurų mėnesiui. Pažymėtina, kad mažiausia kaina ne visada sufleruoja mažiausią greitaveiką: specialistai padės Jums „sumedžioti“ puikius pasiūlymus, užtikrinančius stabilų bei spartų interneto ryšį Jūsų namams.

Kokie yra interneto tipai?

Plačiajuostis, šviesolaidinis bei mobilus – tai trys interneto tipai, kuriuos, įvertinus kiek ankščiau paminėtus kriterijus, galite išsirinkti savo namams. Plačiajuostis internetas idealiai tinka žmonėms, gyvenantiems atokesnėse Lietuvos vietovėse. Žinoma, toks ryšys yra lėtesnis nei interneto ryšys, kurį užtikrina kiti interneto tipai, tačiau tikrai stabilus. Šviesolaidinio interneto tipas šiuo metu yra laikomas vienu sparčiausių bei moderniausių interneto ryšių, kuriuo labai dažnai naudojasi daugiabučių gyventojai. Žinoma, šio tipo interneto ryšys yra galimas ir individualiuose namuose, jei tik pasirinktas tiekėjas turi galimybę „įdiegti“ tokio tipo internetą. Galiausiai, mobilus interneto tipas, be kurio šiuolaikinio žmogaus gyvenimas jau sunkiai įsivaizduojamas. Pažymėtina, kad pastarojo tipo interneto ryšys labai dažnai yra pasirenkamas kaip kitų interneto tipų alternatyva.

Kodėl verta naudotis specialistų pagalba, renkantis internetą?

Pasinaudojant specialistų pagalba, interneto tiekėją išsirinksite ženkliai greičiau bei sau palankiausiomis sąlygomis, nes specialistai atrinks visus tiekėjus pagal individualius Jūsų poreikius. Rask internetą namams greičiau ir Tu, pasinaudodamas „Markestro“ paslaugomis, ir naudokis labai greitu bei pigiu internetu.