Kokių vitaminų reikia moterims?

Vitaminai, vitaminai, vitaminai… Kad jų reikia, net nėra abejonės nė vienam žmogui. Dažniausiai galvojama, kad vitaminų pasisavinama su maistu, tačiau ar tikrai tų vitaminų užtenka? O gal vis dėlto jų reikia vartoti papildomai, siekiant tam tikrų rezultatų?

Vitaminai moterims – kokių reikia?

Iš esmės vitaminų, gaunamų su maistu (daržovėmis, žuvimi, vaisiais ir pan.) užtektų, tačiau nuolat kintantis gyvenimo ritmas, stresas, miego stoka, chemikalais apipurkšti maisto produktai yra tie veiksniai, dėl kurių dažnai patariama vartoti vitaminus papildomai tiek moterims, tiek vyrams.

Kalbant apie moterų sveikatą, tai vitaminai moterims reikalingi dėl daugelio priežasčių. Vitaminai apskritai aprūpina organizmą reikiamomis medžiagomis, todėl jų gaunant pakankamai rečiau sergama, kūno linijos išlieka tokios, kad atrodytų sveikai, taip pat tvirtėtų kaulai, būtų geras regėjimas, oda atrodytų sveika ir dėl kitų įvairių priežasčių. Vitaminų stygius net gali būti pakitusios nuotaikos priežastis, todėl norint jaustis žvaliai, gerai ir mėgautis gyvenimu, būtina pasirūpinti, kad kūnui netrūktų vitaminų.

Moterims būtini vitaminai yra 5 pagrindiniai, kaip ir vyrams: A, B, C, D, E. Jie apsaugo organizmą nuo įvairių ligų, stiprina imunitetą, pagelbėja nervų sistemai, padeda lengviau užmigti, gaunant reikiamų vitaminų taip nesinori saldumynų, cukraus. Vitaminai moterims parduodami įvairūs. Kiekviena moteris turi galimybę įsigyti vitaminus moterims tiek vaistinėse, tiek maisto papildų parduotuvėse. Vitaminai parduodami atskirai po vieną, pvz., tik magnis ar tik kalis, arba pakuotėse, kur jų yra keli. Kuris variantas geresnis atsakyti yra sunku. Dažniausiai moterys pasirenka gerti vienu metu iškart visą kompleksą, nebent gydytojai yra nustatę, kad joms trūksta būtent vieno, konkretaus vitamino. Tokiu atveju internete ar fizinėse parduotuvėse galima įsigyti ir konkrečius vitaminus.

Saugokite save ir savo sveikatą, vartokite vitaminus, bet nepamirškite ir kitų elementų geresnės sveikatos link. Žinoma, kalba eina apie subalansuotą mitybą ir fizinę veiklą. Sportuokite, rūpinkitės savo kūnu ir džiaukitės ilgu bei sveiku gyvenimu. Juk mylėti save nieko nekainuoja. Nepamirškite vartoti ne tik vitaminų, bet ir maisto papildų, kurie yra naudingi kiekvienam organizmui.