Ką verta žinoti apie varžtus terasoms?

Kiekviena terasa yra unikali, todėl jos konstrukcija yra labai svarbi.  Visi norintys gali įsirengti terasą, kuri tampa vasaros namais, susitikimų su draugais vieta, tačiau ar visi žinome, kaip taisyklingai reikia terasą statyti? Kurioje namo pusėje reikia statyti šiltnamį. Svarbiausi aspektai statant terasą yra sraigtai ir grindys, iš kurių ir bus sudaryta terasa. Pagal Jūsų pasirinktas medžiagas galima nustatyti terasos ilgaamžiškumą, dėl to, jei terasą nusprendėte statyti patys, nepamirškite rinktis geras ir kokybiškas medžiagas.

Labai svarbus momentas yra tas, kad kuo didesnė drėgmė ir temperatūra, tuo labiau išsiplečia ir susitraukia terasos konstrukcija, padidėja apkrova. Pavyzdžiui, pakrančių vietovėms reikalingas didesnis atsparumas korozijai nei atokiose vietovėse. Beje, miesto tarša taip pat paspartins koroziją.

Jei terasoje naudojama egzotiška mediena, ją reikia iš anksto išgręžti, pagilinti ir visada naudoti nerūdijančio plieno varžtus. Taip pat atminkite, kad didesniems ruošiniams reikalingi didesnio skersmens varžtai, nes didesnės terasos varžtai gali atlaikyti didesnį svorį. Jei ieškote kokybiškų prekių – varžtai terasoms internetu.

Iš ko pagaminti ir kuo dengti terasos sraigtai?

„CorrSeal“ danga suteikia 4 kartus geresnę apsaugą nuo korozijos nei tradiciniai paviršiaus apdorojimo būdai. Šiaurės šalių klimato sąlygomis statybinėms medžiagoms keliami dar didesni reikalavimai. Nerūdijančio plieno varžtai ir tvirtinimo detalės gali pradėti rūdyti ir prarasti savo fizines bei estetines savybes. Šis paviršiaus apdorojimas užtikrina gerą sukietėjusių anglinio plieno varžtų apsaugą nuo korozijos ir įrodyta, kad jis atlaiko Šiaurės šalių klimatą.

Nerūdijančio plieno varžtai. Norint išvengti rūdžių agresyvioje aplinkoje, reikia naudoti nerūdijančio plieno varžtus, skirtus kiemo sistemoms. Montavimui reikalingi nerūdijančio plieno komponentai, kad būtų pasiektas ilgiausias įmanomas tarnavimo laikas. Terasos varžtai, kurie nėra pagaminti iš nerūdijančio plieno arba kurių paviršius nebuvo tinkamai apdorotas, juos gali paveikti korozija ir jie turi galimybę lūžti. Todėl varžtus reikia pasirinkti atsižvelgiant į terasos įrengimo vietą, būdą ir personalą.

Šias ir kitas prekes galite rasti elektroninėje parduotuvėje. Taip pat labai populiarūs yra laidų laikikliai iš torx.lt. Nepraleiskite progos atsinaujinti.