Kaip taisyklingai apsaugoti savo veidą ir rankas?

Dabar yra tokie laikai, kaip reikia saugoti save ne tik darbe, bet ir išėjus į lauką. Atėjus pandemijos laikotarpiui žmonės ypač pradėjo saugotis savo veidą ir rankas, kad nepatektų bakterijos, kurių pagalba galime užsikrėsti. Būtent taip saugotis reikia ir darbe, nes svarbiausia yra žmogaus sveikata. Žinoma, darbe reikia saugotis ne nuo viruso, bet saugotis reikia nuo cheminių priemonių patekimo nuo odos, nuo purvo rankoms, reikia veidą saugoti nuo dulkių, karščio ir kitų, darbe sutinkamų dalykų, kurie gali kenkti sveikatai. Svarbu išsirinkti geros kokybės ir patikimas prekes, kuriomis galima apsisaugoti, vienos iš jų yra guminės pirštinės, o kitos veido apsaugos skydeliai. Šios dvi prekės pandemijos metu mums tapo itin gerai pažįstamos ir pamėgtos, tačiau kaip išsirinkti iš tokios galybės prekių geriausią?

Guminės pirštinės iš atvila.lt yra kokybiškos ir patvarios. Taip pat svarbu, jog vienkartinės pirštinės yra plonos, elastingos ir puikiai priglunda prie rankų, atrodo, jog tai ne pirštinės, o antra oda. Pirštinės pritaikytos dirbti kirpykloje su plaukų dažais ir kitomis cheminių medžiagų turinčiomis priemonėmis. Turbūt didžiausias tokių vienkartinių pirštinių pliusas yra tas, jog jos nesukelia alergijos, dėl to tinka visiškai visiems. Taip pat vienkartinės pirštinės naudojamos ir konditerijoje, medicinoje ar lauke ravint daržą, tai parodo jų daugiafunkciškumą, nes jos tinkamos visur ir visada. 

Jei naudojate pirštines, kartais rankos išsausėja, nes būna, jog darže dirbame, nepamirškite palepinti savo rankų kremu. Ypač nuo dabar labai pamėgtų vienkartinių pirštinių parduotuvėse lieka nemalonus jausmas, tuomet dezinfekuojame rankas ir jos sausėja. Būtina rūpintis savo rankų oda, nes būtent iš rankų odos galime nusakyti, kiek žmogui yra metų.

Veido apsaugos skydelis reikalingas dirbant su karštais objektais specializuotame darbe, taip pat skydelis praverčia ir namuose pjaunant žolę, o šiuo pandemijos laikotarpiu puikiai pasitarnauja kaip ilgalaikė kaukė. Veidą reikia saugoti, nes jis daug pasako apie mus, tai lyg mūsų sielos atspindys. Atliekant darbą bent su kažkokia maža rizika yra patartina dėvėti veido apsaugos skydelį, kad išvengti problemų.