Kaip rengsimės šią žiemą?

Nors pastaruoju metu Lietuvoje gyvendamos neturime teisės skųstis trisdešimties laipsnių šalčiais, žiema daugeliui moterų vis dar nėra malonus metų laikas. Kai paltukas nebešildo, metas griebtis šiltesnių ir labiau žiemai pritaikytų drabužių. Kaip išgyventi šaltąjį sezoną ir kaip rengtis jo metu, kad atrodytumėte madingai, bet kartu ir jaustumėtės patogiai? Čia pateiksime keletą idėjų, kaip stilingai įveikti žiemos šaltuką.

Kaip rengtis žiemą?

Mūsų mamos ir močiutės pasakys – geriausia dėvėti keletą sluoksnių. Tokiu būdu lauke nesušalsime, o įėjusios į šiltą patalpą nesunkiai nusimesime reikiamus sluoksnius, kad būtų malonu joje būti. Verta pradėti nuo prie kūno prigludusių drabužių, kurie suteiks puikią šilumos izoliaciją, pavyzdžiui, aptempto bodžio. Efektyvi priemonė yra funkciniai drabužiai arba apatiniai rūbai iš merino vilnos.

Kitas sluoksnis gali būti, pavyzdžiui, patogus viršus, elegantiški marškiniai ar palaidinė ilgomis rankovėmis. Viskas priklauso nuo to, kur einame ir kokį stilių pasirenkame. Ant viršaus turėtumėte dėvėti šiltą megztinį, kardiganą ar liemenę. Natūralu, kad eidamos į lauką taip pat privalote vilkėti madingą striukę ar elegantišką šiltesnį paltą, priklausomai nuo to, kur einate. Neapsiribokite tik paltais. Striukės moterims šiais laikais taip pat gali atrodyti elegantiškai, tereikia žinoti, kur ieškoti! 

Kuo šilčiau, tuo jaukiau

Žinoma, tipiškas žiemos aprangos atributas – megztinis. Kuo jis storesnis ir minkštesnis, tuo malonesnis. Šilti moteriški megztiniai gali būti įvairių stilių ir nesunkiai juos galima priderinti kone kiekvienai progai. Storas, vilnonis, megztas ir tokios spalvos kaip ruda, balta, pilka ar smėlio spalvos labiausiai asocijuojasi su žiemos sezonu. 

Taip pat galima pasirinkti ne tokį tradicinį megztinio variantą. Megztinis-suknelės – itin madinga ir stilinga tendencija. Tokio drabužio medžiaga suteikia mums šilumos ir komforto, o juose atrodome ir jaukiai, ir gražiai. Puikus sprendimas taip pat yra ilgi, užsegami megztiniai su kišenėmis. Megztinio audinio dėka tikrai nesušalsime ir po juo galėsime demonstruoti savo mėgstamus marškinius ar madingą palaidinę.

Kuo puoštis žiemą?

Be galo svarbūs žiemos garderobe yra ir madingi žiemos aksesuarai. Pagrindų pagrindas yra tinkamos spalvos šalikas, kepurė ir pirštinės. Taip pat atkreipkite dėmesį į batus ir pasistenkite juos derinti ne tik prie savo stiliaus, bet ir prie rankinės ar kitų atributų. Aulinukai ar aukštakulniai batai puikiai tiks miesto teritorijoje, tačiau vykstant į kelionę, pvz., į kalnus ar į mišką geriau apsiauti, pavyzdžiui, izoliuotus ir komfortiškus žygio batus. 

Ką dėvėti sportuojant lauke?

Visos žino, kad fizinis aktyvumas yra naudingas sveikatai. Be to, judant mums daug šilčiau. Tačiau kaip apsirengti žiemą sportuojant? Šiuo atveju sluoksniuotas principas taip pat puikiai pravers. Speciali sportinė apranga visada yra geras sprendimas. Funkciniai apatiniai rūbai, patogus sportinis kostiumas, Didriksons moteriška striukė ir tinkami sportui bei žiemos sąlygoms batai – viskas ko reikia.

Ilgi žiemos vakarai

Tačiau svarbu ne tik, kaip rengtis žiemą, bet ir ką daryti, kad mums būtų šilta. Patikimas ir visada veikiantis būdas yra puodelis šiltos arbatos arba kakavos. Vakaras, praleistas su artimaisiais jaukiai namuose po antklode yra tobulas planas ilgiems žiemos vakarams.