Kas yra apsauginė medžio alyva (aliejus) ir kokia jos nauda?

Jeigu medinių baldų ar paviršių neapdorotumėte apsauginėmis priemonėmis, jiems grėstų didelės problemos. Per laiką, drėgmė, nešvarumai, net UV spinduliai gali kenkti medienai, ją silpninti. Būtent dėl to naudojama alyva ąžuolui, uosiui, raudonmedžiui, bukui ir kitai, net egzotiškai ar termo medienai, kuri yra interjere. Apžvelkime vieną populiariausių alyvos pagrindo priemonių OSMO TopOil – jos naudą ir savybes.

OSMO TopOil apsauginis medienos aliejus – apžvalga

Šis aliejus gali būti ir skaidrus, ir tonuotas, tad medžio paviršius padengsite norima apdaila. Jo sudėtyje yra natūralūs augaliniai aliejai ir vaškai, tad priemonė yra visiškai saugi naudoti namuose bei netoksiška.

Aliejų specialistai pataria naudoti ant jums brangių ir svarbių medienos paviršių – stalviršių, baldų, grindų, palangių, lentelių ir ne tik. Įdomu tai, jog OSMO TopOil tinka ir kitų rūšių paviršiams, kurie yra mikroporėti (pvz., OSB, kamštinė danga, netgi betonas).

Apie TopOil priemonę taip pat reikėtų pasakyti, kad ji, nors visiškai padengia paviršių, leidžia jam kvėpuoti, todėl sumažėja tam tikrų struktūrinių medienos pažeidimų rizika. Tuo pat metu, aliejaus dėka į medžio paviršių neįsigers limonado, vyno, kavos, sulčių ar vandens dėmės.